Динамо з голом Миколенко побороло Борац

Підопічні Олексія Михайличенка у третьому матчі на заключному турецькому тренувальному зборі не залишили шансів Борацу. Кияни перемогли 4:1, а відкрив рахунок у матчі 20-річний захисник Віталій Миколенко

У стартовому складі Динамо на полі з’явилися 20-річні захисники Денис Попов та Віталій Миколенко, 21-річний півзахисник Микола Шапаренко, а також 21-річний нападник Назарій Русин.

Загалом, Олексій Михайличенко виставив максимально наближений до оптимального склад. У другій половині зустрічі шанс проявити себе отримали: 19-річний захисник Олександр Сирота, 20-річний захисник Олександр Романчук, 19-річний півзахисник Вадим Мащенко та 19-річний нападник Даниїл Сухоручко.

Романчук бореться з Борацом. Фото fcdynamo.kiev.ua.

Як повідомляє офіційний сайт Динамо, у першому таймі майже не було гольових нагод. Проте, наприкінці першої половині зустрічі динамівцям все ж вдалося вийти уперед. Захисник Віталій Миколенко підключився до атаки і відправив м’яча у сітку після навісу Кендзьори.

У другому таймі гравці Динамо не залишили шансів своєму супернику. Забивали: Кадірі, де Пена та Соль. Суперник відповів своїм м’ячем престижу, одинадцятиметровий реалізував Враньєш. У тому епізоді невдало зіграв Сухоручко, який підкотився під суперника.

Денис Попов проти боснійців. Фото fcdynamo.kiev.ua.

Динамо (Україна) — Борац (Боснія і Герцеговина) — 4:1

Голи: Миколенко (43), Кадірі (54), Соль (56), де Пена (66) — Враньєш (71, пенальті).

Динамо: Бойко — Кендзьора (Караваєв, 46), Шабанов (Сирота, 46), Попов (Романчук, 46), Миколенко (Піварич, 46), Сидорчук (Андрієвський, 46), Шепелєв (Кадірі, 46), Шапаренко (Мащенко, 57), Дуелунд (Сухоручко, 57), Вербич (де Пена, 46), Русин (Соль, 46).

Борац (стартовий склад): Лулич — Галич, Йованович, Янічич, Чосич, Данілович, Мілутінович, Мірич, Зількич, Враньєш, Вуяклія.