Львівське дербі молодіжних команд завершилося миром

Молодіжки Львова та Карпат під час підготовки до весняної частини чемпіонату провели контрольний поєдинок. Цього разу усе завершилося результативною нічиєю — 1:1

Попри численні нагоди забити у першому таймі (в одній з атак лише хрестовина врятувала Карпати від пропущеного голу після удару Філіпе), на перерву команди пішли без забитих голів, повідомляє прес-служба Львова. А у другій половині зустрічі гості вийшли вперед. Та Вичижанін, який не реалізував свій момент у першому таймі, таки зумів відзначитися у цій грі та принести команді нічию.

— Грали добре. Мали в першому таймі гольові нагоди, прокоментував цю гру головний наставник Львів U-21 Віталій Шумський. — Натомість не дали супернику нічого створити біля наших воріт. Виконали установку на гру, але підвела реалізація. Та й самі пропустили дещо курйозний гол. Також хочеться від декого бачити більше креативу. Будемо над цим працювати.

Львів U-21 — Карпати U-21 — 1:1

Гол Львова U-21: Вичижанін.

Львів U-21: Гарапа Григоращук, Медведєв, Савошко, Вовкун, Пентелейчук, Вичижанін, Ременяк, Шута, Філіпе та гравець на перегляді.

У другому таймі виходили Олексів, Клебер, Демків, Кос та два гравці на перегляді.

Попереду на Львів U-21 очікує ще один спаринг. Після цього футболісти отримають два дні вихідних. Команда збереться вже 13 лютого та приступить до тренувань. 17 лютого — ще один контрольний поєдинок.