Колос не зміг переграти середняка чемпіонату Узбекистану

Підопічні Руслана Костишина провели свій дебютний спаринг на другому навчально-тренувальному зборі. Українці зіграли в результативну нічию із Насафом (2:2). Причому, наша команда двічі була змушена відігруватися по ходу зустрічі

У цьому матчі тренерський штаб довірив місце у стартовому складі молодим гравцям. З перших хвилин на полі з’явилися: 21-річний півзахисник Євген Смирний (на фото) та 19-річний Станіслав Сорокін. У другій половині зустрічі Руслан Костишин випустив ще й 21-річного нападника Олега Кожушка.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, суперник швидко відкрив рахунок у матчі з пенальті. Проте, незабаром Колос відповів тим же чином. Одинадцятиметровий реалізував Віталій Гавриш.

У другій половині зустрічі Насаф знову вийшов уперед, але Станіслав Волков, який саме святкував день народження, зрівняв рахунок. У підсумку, гра завершилася результативною нічиєю.

Колос — Насаф (Карші, Узбекистан) — 2:2

Голи Колоса: Гавриш (пен),  Волков.

Колос (1-й тайм): Волинець Морозко, Гавриш, Петров, Ємець, Задоя, Смирний, Сорокін, Ільїн, Вільхамссон, Лисенко.

Колос (2-й тайм): Кучеренко Єфремов, Максименко, Парамонов, Чорноморець, Гавриш, Сорокін, Антюх, Кожушко, Волков, Бондаренко.