Норвежцям за Динамо забивав навіть 20-річний захисник

Підопічні Олексія Михайличенка у своєму черговому спарингу на навчально-тренувальному зборі здолали норвежський Стремсгодсет (3:0). Відзначаємо забитий м’яч у виконанні 20-річного Віталія Миколенка

У цьому матчі Олексій Михайличенко надав можливість проявити себе молодим футболістам, у тому числі хлопцям із молодіжки Динамо. У стартовому складі на поле вийшли: 19-річний захисник Олександр Сирота, 20-річний захисник Олександр Романчук, 19-річний півзахисник Вадим Мащенко, 21-річний Микола Шапаренко, 19-річний нападник Даниїл Сухоручко та 21-річний Назарій Русин.

У другому таймі на полі з’явилися: 20-річні захисники Денис Попов та Віталій Миколенко і 19-річний півзахисник Георгій Цитаішвілі.

Як повідомляє офіційний сайт Динамо, на початку зустрічі гра проходила переважно всередині поля. Динамівці відкрили рахунок вже наприкінці першого тайму, неймовірним ударом із центра поля відзначився Карлос де Пена.

У другому таймі 20-річний захисник Віталій Миколенко, який вийшов на заміну, подвоїв перевагу киян. Крапку у матчі поставив Сергій Сидорчук.  У підсумку, динамівці здобувають переконливу перемогу.

Динамо — Стремсгодсет (Норвегія) — 3:0

Голи: Карлос де Пена (42), Віталій Миколенко (74), Сергій Сидорчук (81).

Динамо: Бойко (Бущан, 46), Сирота (Попов, 67), Піварич (Вербич, 75), Романчук (Кадірі, 67), Мащенко (Цитаішвілі, 46), Шапаренко (Буяльський, 67), Андрієвський (Сидорчук, 67), де Пена (Миколенко, 67), Караваєв (Кендзьора, 67), Сухоручко (Дуелунд, 67), Русин (Соль, 46).

Стремсгодсет (стартовий склад): Михра, Мікельсон, Ханссен, Чамба, Парр, Ікаунієкс, Штенхель, Майгаард, Токстад, Сальвесен, Мава.