Збірна України U-17 не забила Англії, але й не пропустила

Збірна України U-17, 2003 рн, 2019

Підопічні Олександра Петракова проводять учбово-тренувальний збір в іспанській Марбельї, в рамках якого зіграли товариський матч з ровесниками із Англії — 0:0

Сьогодні юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2003 року народження) провела перший із трьох запланованих на іспанському зборі спарингів. Суперником команди Олександра Петракова була збірна Англії.

Зустріч пройшла у приблизно рівній боротьбі, повідомляє пресслужба УАФ. Якщо перший тайм був за англійцями, то у другій 45-хвилинці перевагу мали синьо-жовті. В одному з епізодів півзахисник Шахтаря Артур Микитишин влучив у стійку, однак рахунок так і не було відкрито.

Україна U-17 — Англія U-17 — 0:0

Україна: Ісенко (Пузанков, 90) — Козік, Роман, Мампассі, Булеза, Очеретько (Лебедєв, 46), Кононов (Микитишин, 66), Хлань (Капінус, 66), Шубін (Хромей, 77), Ден. Шостак (Довгань, 77), Дм. Шостак.

Нагадаємо, що в Марбельї підопічні Олександра Петракова зіграють ще два товариські матчі: 8 лютого зі збірною Бельгії й 10-го — знову з англійцями.

Поважають Петраков: англійці попросили зіграти з ними двічі