Молодіжка Львова у спарингу поступилася одному з лідерів Другої ліги

Під час підготовки до весняної частини чемпіонату підопічні Віталія Шумського у контрольному поєдинку розгромно поступилися одному з лідерів другої ліги тернопільській Ниві 1:5

Ще у першому таймі молоді гравці Синьо-золотих левів не зуміли скористатися своїми моментами. Натомість суперник відповів двома голами з пенальті, повідомляє прес-служба львівського клубу.

Ще тричі Львів пропустив по перерві. Єдиний гол престижу забив Артур Ременяк.

— Команді не вистачило класу, зазначив після матчі головний тренер Львова U-21 Віталій Шумський. Адже в першому таймі в нас було достатньо моментів. Але поки команда не може як слід розпорядитися м’ячем біля чужих воріт.

Та це діло наживне, через тренувальний процес будемо налагоджувати зв’язки. У нас грали молоді хлопці з командою, яка без п’яти хвилин в першій лізі. Тому грою задоволений, не задоволений результатом. Але це зараз не важливо. Нині слід подивитися молодих виконавців, які мають перспективу на майбутнє. Вже після цього будемо приймати рішення кого залишати, а кого ні.

Львів U-21 — Нива (Тернопіль) — 1:5

Голи: Ременяк (70) — Герт (4, пенальті, 45, пенальті), Різник (33), Бідний (39), Хохлов (62).

Львів U-21: Костик — Мєдвєдєв, Клебер, Савошко, Карвацький, Демків, Вовкун, Шута, Вичіжанін, Хімчак, Кос.

У другому таймі виходили: Григоращук, Олексів, Пентелейчук, Філіпе, Ременяк, Кіт та гравці на перегляді.