Ворскла з двома вилученнями взяла ще одну нічию

Підопічні Юрія Максимова на першому турецькому міжсезонному зборі ніяк не можуть перемогти. Цього разу команда зіграла внічию із косовським клубом Дріта (1:1)

Тренерський штаб у цьому матчі надав можливість проявити себе молодим гравцям. Відзначаємо появу у стартовому складі 20-річних захисників Максима Мельничука та Артема Білого й 20-річного півзахисника Андрія Стрижака. Також у цьому матчі зіграли: 21-річний сенегальський захисник Альюн та 19-річний ганський захисник Якубу.

На жаль, для Артема Білого цей матч вийшов невдалим. На 39-й хвилині його було вилучено. Щоправда, як повідомляє офсайт Ворскли, юного бека вигнали із правом заміни.

Пристрасті кипіли. Фото vorskla.com.ua.

У другій половині зустрічі увійшли у гру: 21-річний голкіпер Дмитро Різник (його змінив 17-річний колега Кирило Фесюн), а також 19-річний малійський захисник Ібрагім Кане та 21-річний бразильський півзахисник Луїзао.

Доля зустрічі вирішувалася у другому таймі. Спочатку косовський колектив відкрив рахунок, а на 76-й хвилині Владислав Кулач зрівняв його. У підсумку, Ворскла знову грає внічию.

Ворскла — Дріта (Косово) — 1:1

Голи: Кулач (76) Шабані (59).

Вилучення: Білий (39, з правом заміни), Кулач ( 83), гравець Дріти (83).

Ворскла (1-й тайм): Ткаченко Альюн, Мартиненко, Якубу, Мельничук, Скляр, Стрижак, Білий (Опанасенко, 39), Артур, Габелок, Степанюк.

Ворскла (2-й тайм) : Різник (Фесюн, 87) Чеснаков, Баєнко, Пердута, Сапай, Опанасенко, Луїзао, Кане, Шехіч (Кулач, 68), Щербак, Васін.