Шахтар перемогою завершив перший збір у Туреччині

Сікан Данило

Підопічні Луїша Каштру здолали чеський Словацко з рахунком 1:0. Гірники на мажорній ноті повернулися в Україну

У цьому матчі португальський наставник Шахтаря Луїш Каштру у першому таймі виставив максимально наближений до оптимального склад, а у другій половині зустрічі надав можливість зіграти молодим хлопцям. По перерві на полі з’явилися: 20-річний захисник Валерій Бондар та 18-річний нападник Данило Сікан (на фото вгорі). Як повідомляє офіційний сайт Шахтаря, через травму Ісмаїлі Каштру змушений був дещо змінити захисну лінію: у центр захисту став Бондар, а на лівий фланг змістився Матвієнко.

Валерій Бондар зіграв надійно. Фото shakhtar.com.

Також необхідно відзначити появу 19-річних півзахисників Тете та Маркоса Антоніо.

Долю ж матчу вирішив забитий м’яч Віктора Коваленка на початку другого тайму. Гравці Шахтаря досить впевнено контролювали гру, не даючи майже нічого створити супернику біля власних воріт. У підсумку, гірники довели гру до логічного завершення.

Шахтар — Словацко (Чехія) — 1:0

Гол: Віктор Коваленко (56).

Шахтар: П’ятов, Болбат (Кірюханцев, 87), Хочолава, Матвієнко, Ісмаїлі (Бондар, 36), Степаненко (Маркос Антоніо, 75), Алан Патрік, Коноплянка (Коваленко, 56), Марлос (Тете, 75), Тайсон, Мораес (Сікан, 82).

До Туреччини Шахтар повернеться вже 2-го лютого.

Спромоглися Омолоджені Карпати відігралися у першому спарингу на турецькому зборі

Золотой Талант Украины-2019. Финал! Назовите тройку лучших игроков 2019 года в категории U-19 (2000 год рождения и моложе)

• Георгий Цитаишвили (Динамо) (24%, 163 голосов)