Новачок лідера Першої ліги у першому ж матчі видав хет-трик

Станіслав Біленький, Рух, 2020

21-річний нападник Станіслав Біленький прокоментував свій дебют у складі нової команди львівського Руху, який орендував футболіста на півтора року. Форвард належить словацькому ДАКу і залишається кандидатом до молодіжної збірної України

Днями Рух переміг аматорську Юність з Верхньої Білки (між іншим, вона чинний чемпіон Львівської області) у контрольному матчі з рахунком 7:1. Новачок Руху Станіслав Біленький відзначився хет-триком.

У інтерв’ю офіційному сайту львівського клубу Біленький поділився своїми враженнями від матчу. «Мене переповнюють позитивні емоції. Задоволений, що в першому своєму матчі за Рух вдалося забити три м’ячі. Зіграв добре, але, вважаю, що мені ще є над чим працювати, до чого прагнути. Буду набирати свої максимальні кондиції», — резюмував нападник.

Рух — Юність — 7:1

Голи: Бойчук (5), Габріель (26), Кондраков (39), Мисик (58), Біленький (64, пенальті, 75, 81) — Дуць (79, автогол).

Рух (1 тайм): Ільющенков — гравець на перегляді, Нємчанінов, Коробенко, Романюк, Мартинюк, Калюжний, Бойчук (гравець на перегляді, 26), гравець на перегляді, Габріель, Кондраков.

Рух (2 тайм): Мисак — Заставний, Дуць, Никитюк, гравець на перегляді, Брікнер, Копина, Синиця, Мисик, Біленький, Ернест.

Відзначимо, що Біленький відомий за виступами у донецькому Олімпіку. За цей колектив Станіслав зіграв 31 матч та забив 6 м’ячів. У 2018 році виступав за словацький  ДАК 1904, звідки віддавався в оренду у польський Заглембє (Сосновець). За цю команду Станіслав зіграв 12 матчів, забив 2 м’ячі.

До Руху Біленький перейшов на правах оренди. Термін угоди складає півтора роки. Нинішній клуб Біленького посідає 1 місце у Першій лізі.