Карпати розгромили у спарингу польську Футбольну академію, 12-й гол гості забили собі самі

Хоча перша частина чемпіонату України U-19 завершилася ще два тижні тому, юніорська команда Карпат не поспішала у зимову відпустку. Днями вона навіть провела футбольний матч

На стадіоні Сокіл у Львові відбувся міжнародний товариський матч між юніорською командою львівських Карпат та польською Футбольною академією з міста Жешув, повідомляє інформаційний центр ФК Карпати.

У першому таймі карпатівці повністю володіли ініціативою. Два моменти не зумів реалізувати Андрій Бей, натомість Вадим Мердєєв використав свою нагоду та відкрив рахунок у цьому матчі — 1:0. Доволі швидко львів’яни подвоїли свою перевагу: Мердєєв блискуче розібрався у епізоді та оформив дубль у зустрічі. Бей все ж таки зумів забити до перерви — 3:0.

По перерві леви відзначились знову, цього разу автором забитого м’яча став Максим Хлань. Господарі надалі продовжували свій натиск на ворота суперника та забили вп’яте: Ілля Квасниця красиво обіграв голкіпера та зробив рахунок 5:0. Наступні два голи карпатівці забили за дві хвилини: їхніми авторами стали Олег Береза та Роман Лісовик. На цьому досягненні підопічні Романа Гнатіва (на фото вгорі) не зупинились та забили ще двічі: спочатку Назар Сущак, а згодом Квасниця оформив дубль. Десятий гол у цьому поєдинку забив Береза, таким чином також записавши до свого активу дубль. Лік другому десятку забитих м’ячів у цьому матчі відкрив Лісовик — 11:0. Фінальний гол у зустрічі гості забили у власні ворота.

Максим Хлань. Фото fckarpaty.com.

Карпати U-19 — Футбольна Академія Жешув — 12:0

Стартовий склад Карпат: Сасс — Назарчук, Савчук, Лень, Береза, Козак, Тлумак, Хлань, Стень, Бей, Мердєєв.

Запас: Лісовик, Сущак, Непейпієв, Квасниця, Сапуга, Петрук, Данилюк.

У чемпіонаті U-19 Карпати після першої половини турніру посідають п’яте місце, набравши у 14-ти матчах 25 очок.

На промежуточном финише Перед зимним перерывом юные футболисты Карпат в очень жестоком режиме набрали 26% очков

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков ноября в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-19, Германия) (29%, 257 голосов)
  • Руслан Скидан (Заря U-19) (27%, 241 голосов)