Карпати биті в останньому домашньому матчі Десною, 19-річний Артим пропустив три

У матчі 17-го туру чемпіонату УПЛ львівські Карпати програли останній домашній матч року чернігівській Десні, опустившись на передостаннє 11-е місце у таблиці

Останній у цьому році домашній поєдинок Карпати грали на Україні проти Десни, що рветься нагору. Галичани чинили спротив, навіть скорочували розрив у рахунку до мінімума (2:3), та оскільки у другому таймі грали у меншості (вилучили воротаря Кудрика, його змінив 19-річний Андрій Артим) не витримали — пропустили ще три й програли з великим рахунком.

Керманич львів’ян Роман Санжар поставив у стартовий склад двох футболістів, що входять до сфери інтересів проекту Золотий Талант. Обидва — захисники: 21-річний Владислав Дубінчак, орендований у Динамо, та 20-річний Олег Веремієнко, вихованець клубу.

У запасі Карпат молоді вистачало: воротар Андрій Артим (19 років), півзахисники Артем Козак (21), Володимир Якимець (21), Ярослав Деда (20), нападники Ротислав Лях (19) та Гішам Лейоус (19).

Як бачимо, Артим (на фото), Деда й Лях намагалися вплинути на результат, та марно.

Олександр Рябоконь традиційно довірився досвідченим виконавцям, а єдиного молодого — 20-річного захисника Юхима Коноплю залишив на лаві запасних, випустивши лише на кілька фінальних хвилин.

Карпати — Десна — 2:6

Голи: Єгор Назарина (17, пенальті), Олександру Бойчук (65) — Максим Імереков (4), Олександр Філіппов (15, пенальті, 89), Владислав Калітвінцев (52, 81), Дмитро Хльобас (77).

Карпати: Кудрик — Кучер (Артим, 59), Кльоц, Гуцуляк (Деда, 68), Бойчук, Ді Франко (Лях, 46), Дубінчак, Назарина, Халл, Веремієнко, Мартінс.

Десна: Литовка — Огіря, Кузик (Картушов, 74), Філіппов, Калітвінцев (Дегтярьов, 84), Хльобас (Конопля, 87), Гітченко, А. Фаворов, Мостовий, Імереков, Д. Фаворов.