Маріуполь у меншості перемагає Шахтар й позбавляє його лідерства

Чемпіонат U-21, Маріуполь, Шахтар, 16 тур, 2019

Учора Ворскла зіграла внічию із Колосом свій матч 16-го туру чемпіонату U-21 (3:3) й наздогнала перший Шахтар — в обох стало по 35 очок. Сьогодні ж гірники у своєму поєдинку мали повернути все на свої місця

Та суперник Шахтаря — Маріуполь — мав заперечення. Незважаючи на передостаннє місце у таблиці, азовці дали лідеру бій: виграли перший тайм завдяки голу Кошкоша після подачі з кутового.

На 68-й хвилині він же став антигероєм, отримавши другу жовту картку й залишивши партнерів відбиватися у меншості. Та азовці вистояли, й не дозволили Шахтарю повернутися на першу сходинку таблиці.