Чемпіонат ДЮФЛУ U-14: Карпати лідирують наодинці, Шахтар — із засідки

Чемпіонат ДЮФЛУ U-14, Карпати, УФК-Карпати, 10 тур, 2019

Після першої половини чемпіонату ДЮФЛУ серед наймолодших учасників — команди U-14 (футболісти 2006 року народження) лише у групі 4 визначився одноособовий лідер — Карпати. У другій та третій є тіньові фаворити (Шахтар та ДЮСШ-11 Чорноморець), а в першій конкурентів випереджають відразу двоє

Група 1

Столична ДЮСШ-26 не змогла дістатися проміжного фінішу наодинці: програла у Вінниці, і хоч і здолала в останньому турі Олімпійський коледж, дозволила наздогнати себе землякам з Атлета.

У попередньому турі Чемпіонат ДЮФЛУ U-14: Карпати лідирують відкрито, Шахтар і ДЮСШ-11 Чорноморець — із засідок

Така ж неприємність спіткала й ОК імені Піддубного. Вигравши лише один з двох поєдинків, колледж зрівнявся за очками з ВОДЮСШ. Яка, до речі, змінила у чільному квартеті іншу вінницьку команду — Прем’єр-Ниву (та впала з четвертого аж на сьоме місце).

Наступний тур (12)

Зміна-Оболонь (Київ) — ДЮСШ-15 (Київ), Прем`єр-Нива (Вінниця) — Юність (Чернігів), КОДЮСШ (Щасливе) — КДЮСШ Чемпіон (Київ), Атлет (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ), ОК ім.І.Піддубного (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця).

Група 2

Зігравши на матч менше за конкурентів Шахтар залишається тіньовим лідером групи, а поки що ховається на другій позиції, випустивши на першу Динамо. Посприяла такому розкладу й нічия у битві грандів, що припала на 10-й тур. Ведучи у рахунку 2:0, гірники під керівництвом Олександра Алімова й Дмитра Єфімова не втримали перевагу: спочатку Кирило Пашко реалізував пенальті (збили Артема Бельчикова), а у другому таймі Максим Подейко ударом з-за меж штрафного майданчика вирівняв цифри на табло.

Чемпіонат ДЮФЛУ U-14, Шахтар, Динамо, 10 тур, 2019

Заруба! Фото fcdynamo.kiev.ua.

— Ми могли забити і третій м’яч, для цього були моменти, — розповідав клубній прес-службі тренер динамівців Павло Чередніченко (працює в тандемі з Олексієм Дроценком). — Узагалі, із Шахтарем ігри завжди емоційні та напружені. Старшого тренера Олексія Дроценка арбітр навіть вилучив, спочатку показавши йому жовту картку. Початок гри не дуже вдався, а у другому таймі була рівна боротьба, небезпечні моменти створювали обидві команди. Напруга була аж до останніх хвилин матчу.

В останньому осінньому турі і Шахтар, і Динамо свої матчі виграли, при цьому не пропускаючи, тож і залишилися лідерами таблиці.

Намагається дуже не відставати від фаворитів сенсаційний УФК-Олімпік, який тренують Андрій Огієнко та Іван Панчишин. У звітних поєдинках харків’яни набрали ще чотири очка й зимуватимуть на заслуженому третьому місці.

Закриває квартет Арсенал, що на відміну від старших одноклубників, б’ється із суперниками на рівних, а у двох останніх матчах хлопці Олександра Демчука привезли із виїздів шість очок!

10 тур

2 листопада

Чорноморець (Одеса) — Арсенал (Київ) — 1:2

Ворскла (Полтава) — Барса (Суми) — 1:1

УФК-Олімпік (Харків) — Металург (Запоріжжя) — 3:2

Дніпро — УФК (Дніпро) — 1:1

Шахтар (Донецьк) — Динамо (Київ) — 2:2 (відео)

Барса (Суми) — Арсенал (Київ) — 0:2

Чорноморець (Одеса) — Барса (Суми), Арсенал (Київ) — Металург (Запоріжжя), Ворскла (Полтава) — УФК (Дніпро), УФК-Олімпік (Харків) — Динамо (Київ), Дніпро — Шахтар (Донецьк).

Група 3

Нетривалим було лідерство Інтера: у лобовому зіткненні з колишнім очільником групи — ДЮСШ-11 Чорноморець — дніпровці виявилися слабкішими. Одесити ж, маючи гру в запасі, залишаються претендентом на загальну перемогу, але з’ясується ситуація вже навесні.

Тим часом вперед вирвався Маріуполь. У 9-му турі він переграв ДЮСШ-11 — 2:0, виграв ще й азовське дербі, а насамкінець прибив Металіст 1925. Той втримався на четвертій сходинці, але знизу підпирає зухвала Олександрія-Аметист, для вихованців якої, схоже, взагалі не існує авторитетів!

10 тур

2 листопада

Металіст 1925 (Харків) — Кремінь (Кременчук) — 4:0 (відео)

Азовсталь (Маріуполь) — Олександрія-Аметист (Олександрія) — 1:3

ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Інтер (Дніпро) — 2:1 (відео)

МДЮСШ (Дніпро) — Миколаїв — 2:0

Зірка (Кропивницький) — Кремінь (Кременчук) — 1:1

Металіст 1925 (Харків) — Зірка (Кропивницький), Кремінь (Кременчук) — МДЮСШ (Дніпро), Миколаїв — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса), Інтер (Дніпро) — Азовсталь (Маріуполь), Олександрія-Аметист (Олександрія) — Маріуполь.

Група 4

Карпати, що весь час лідирували на заході, ударно закінчили осінню частину. У дербі були биті одноклубники з УФК, у перенесеному матчі — Прикарпаття, а у Чернівцях — Буковина. Виграли скрізь, і ще збільшили свій відрив від другої Волині: тепер вже до восьми очок.

У битві між командами Карпат тренерам Роману Деркачу і Руслану Маланію вдалася заміна: ще у першому таймі він випустив Максима Коваля, і той на останніх секундах першого тайму після штрафного прошив голкіпера УФК-Карпати. А на 45-й хвилині забив вдруге дальнім ударом, повідомляє сайт ДЮФШ Карпати. На 67-й хвилині вкотре свою майстерність продемонстрував Любомир Кузик, який пройшов лівим флангом і відкотив під удар Дмитру Матківському, після удару якого круглий у влучив у спину захиснику академіків і залетів у ворота УФК.

Карпатське дербі: боротьба не на жарт. Фото school-karpaty.com.ua.

Долю матчу з Прикарпаттям було вирішено ще до перерви, двічі відзначився Максим Дмитришин, по голу провели Любомир Кузик з пенальті та Володимир Король. А буковинцям в останньому турі забивали двічі Кузик, Коваль, а ще Назарій Мікляш.

Після поразки від одноклубників хлопці з УФК-Карпати перемогли тернопільську ДЮСШ (забивали Іван Гаврилиця та Олександр Ломага) й впевнено окупували третю позицію.

А ось футболісти ВІК-Волинь не змогли виграти обидва завершальні поєдинки, тож впритул підпустили до себе Львів, якому це вдалося.

10 тур

2 листопада

МФА (Мукачево) — Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 1:1

ДЮСШ (Тернопіль) — ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — 3:0

Карпати (Львів) — УФК-Карпати (Львів) — 3:0 (відео)

СДЮСШОР (Ужгород) — Волинь (Луцьк) — 0:2

Буковина (Чернівці) — Карпати (Львів) — 0:4 (відео)

УФК-Карпати (Львів) — ДЮСШ (Тернопіль) — 2:1

ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 2:0

МФА (Мукачево) — ВІК-Волинь (Володимир-Волинський), Прикарпаття (Івано-Франківськ) — УФК-Карпати (Львів), ДЮСШ (Тернопіль) — Буковина (Чернівці), Карпати (Львів) — СДЮСШОР (Ужгород), Волинь (Луцьк) — Львів.

Чемпіонат ДЮФЛУ U-15. Дніпровська нічия на користь Динамо й Шахтаря, непереможна ДЮСШ-11 Чорноморець

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков октября в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-19 Германия) (20%, 127 голосов)
  • Георгий Цитаишвили (Динамо) (18%, 110 голосов)