Чемпіонат ДЮФЛУ U-16: УФК лідирує, Барса б’є Динамо

Чемпіонат ДЮФЛУ U-16, Миколаїв, Олександрія-Аметист, 6 тур, 2019

У чемпіонаті ДЮФЛУ U-16 (футболісти 2004 року народження) відбувся повний шостий тур, а в другій групі команди «прихопили» ще й сьомий, зігравши посеред тижня. Найгучніша сенсація гримнула в Сумах, де місцева Барса обіграла Динамо

Група 1

Лише п’ять турів протрималися без поразок новачки вищого дивізіону з КОДЮСШ Чемпіон: у шостому турі програли чернігівській Юності 0:1. Тим не менш, залишаються на чолі таблички, у них 13 очок.

Поступилася й ДЮСШ-26, й дозволила наздогнати себе Олімпійському коледжу (в обох по 11 балів).

У попередньому турі Чемпіонат ДЮФЛУ U-16: після п’яти турів очок не втрачали тільки Азовсталь і УФК Дніпро

По дев’ять пунктів мають Юність та Прем’єр-Нива з Вінниці.

19 жовтня

КДЮСШ Чемпіон (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ), ДЮСШ-26 (Київ) — Юність (Чернігів), ВОДЮСШ (Вінниця) — ДЮСШ-15 (Київ), ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Прем`єр-Нива (Вінниця), Атлет (Київ) — КОДЮСШ (Щасливе).

Група 2

Тут після зіграних матчів 6-го туру верхівка не змінилася: як і раніше, лідирував УФК (18 очок), далі йшов Шахтар (16), Динамо й Чорноморець. Та якщо одесити здобули свою третю перемогу в турнірі, перегравши вдома УФК-Олімпік, і набрали 11 балів, то у динамівців залишилося ті ж самі 12 очок.

Чемпіонат ДЮФЛУ U-16, Чорноморець, УФК-Олімпік, 6 тур, 2019

Моряки проти олімпійців. Фото chernomorets.odessa.ua.

Так-так, кияни безжально для своїх тренерів Юрія Дмитруліна з Віктором Морозом та вболівальників програли у Сумах! Тамтешня Барса під керівництвом Ігоря Загорулька та Ігоря Пукася забила вже на другій хвилині: після навісу зі штрафного відзначився Влад Мартиненко. У другому таймі Фарідун Давлатов зароби пенальті, й гості могли зрівняти, але Владислав Єременко не зумів переграти воротаря сумчан Дмитра Зікратого, який ще й від добивання врятував. Натомість нападник Динамо й збірної України Ігор Горбач свою команду підвів вилученням: перш жовту отримав за симуляцію (випрошував пеналь), другу — за напад на воротаря (ногою).

Тож матчі, що були зіграні наперед, тільки трошки підкорегували четвірку: Шахтар набив Барсі сім і вибився в лідери (19 очок). Динамо лишилося третім (15), розібравшись із Металургом (голи у Давлатова, Микити Александрова й Дмитра Поліщука).

Барса ж стрибнула аж на п’ятий рядок (9).

6 тур

12 жовтня

Чорноморець (Одеса) — УФК-Олімпік (Харків) — 3:0

Ворскла (Полтава) —Дніпро — 1:0

Барса (Суми) — Динамо (Київ) — 1:0 (відео)

Металург (Запоріжжя) — УФК (Дніпро) — 3:5

13 жовтня

Арсенал (Київ) — Шахтар (Донецьк) — 1:7

Чемпіонат ДЮФЛУ U-16, Арсенал, Шахтар, 6 тур, 2019

Гірники «розстрілюють» канонірів. Фото shakhtar.com.

16 жовтня

Динамо (Київ) — Металург (Запоріжжя) 3:0 (відео)

Шахтар (Донецьк) — Барса (Суми) — 1:7

19 жовтня

УФК (Дніпро) — Чорноморець (Одеса), Дніпро — Арсенал (Київ), УФК-Олімпік (Харків) — Ворскла (Полтава).

Група 3

Тут також залишається без втрат одна команда: цього разу Азовсталь не лишила шансів Зірці на її полі — 4:0. Набрала 18 очок й утримує п’ятиочковий відрив від другого Металіста 1925.

Третьою завдяки перемозі над МДЮСШ та невдачам конкурентів стала ДЮСШ-11 Чорноморець, у неї вже 12 очок. Кремінь переміг вкрай нестабільний Маріуполь, набрав 10 пунктів і витіснив із четвірки Інтер (у того також десяток балів).

6 тур

12 жовтня

Металіст 1925 (Харків) — Інтер (Дніпро) — 3:2 (відео)

Миколаїв — Олександрія-Аметист (Олександрія) — 4:0 (відео голів)

Кремінь (Кременчук) — Маріуполь — 1:0

Зірка (Кропивницький) — Азовсталь (Маріуполь) — 0:4

МДЮСШ (Дніпро) — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — 0:3 (1 тайм, 2 тайм)

19 жовтня

ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Металіст 1925 (Харків), Азовсталь (Маріуполь) — МДЮСШ (Дніпро), Маріуполь — Зірка (Кропивницький), Олександрія-Аметист (Олександрія) — Кремінь (Кременчук), Інтер (Дніпро) — Миколаїв.

Група 4

Також випали із квартету, маючи відтепер однакову кількість очок (по 11) із третьою та четвертою командами Карпати. Їх спіткала невдача в Ужгороді. Підопічні Віталія Пономарьова відкрили рахунок хвилин за 15 до кінця зустрічі: після флангової передачі пробивав Матвій Бобик, господарям вдалося відбитися, проте першим на добиванні був центрбек (!) Карпат Віталій Холод. Та на останніх хвилинах зустрічі арбітр призначив у ворота львів’ян пенальті, господарі реалізували.

Випереджають карпатців за додатковими показниками Львів із Прикарпаттям, що розписали нульову нічию.

Чемпіонат ДЮФЛУ U-16, Прикарпаття, Львів, 6 тур, 2019

Прикарпаття й Львів голів не забивали

Лише одна перемога над СДЮШОР здійняла ВІК-Волинь з п’ятого місця на друге (12 очок), лідирує ж як і раніше УФК-Карпати (14). Цього разу галичани подолали буковинців, забивали два Вадима: у Сологуба — хет-трик, ще один додав Кукуруза.

«Гра відбувалася на рівних десь перших п’ятнадцять хвилин. Потім пропустили гол та показали, що, на жаль, не вміємо тримати удар. Нашим гравцям поки що не вистачає стійкості. На жаль, у нас практично не було моментів. Звісно, що львівська команда — пристойного рівня. Там грають кращі гравці з нашого регіону», — підсумував керманич Буковини Юрій Шелепницький.