Чемпіонат U-19: вони першими обіграли динамівських чемпіонів (відео)

Чемпіонат U-19, Ворскла, Динамо, 8 тур, 2019

Найбільшою несподіванкою останнього перед перервою, 8-го туру чемпіонату U-19 стала, безперечно, поразка динамівців Ігоря Костюка. У Полтаві вони поступилися Ворсклі 0:1

Щойно почавши грати на два фронти (в юніорському чемпіонаті України та Юнацькій Лізі чемпіонів), Динамо стало програло. Принаймні перша поразка у національній першості у непереможного досі чемпіона вже сталася: у 8-му турі киян обіграла Ворскла (1:0).

Ні, полтавці теж не подарунок, тож вбачати тут неймовірну сенсацію не варто: під орудою тренера-новачка Олександра Чижова ворскляни ще також не програли жодного матчу, а не лідирують тільки тому, що втрачали очки у двох нічийних двобоях.

Динамівців обіграли за всіма законами бойовика: на удар відповідали своєю атакою, швидкість не вимикали, а коли суперник трохи втомився, завдали рішучого удару. Денис Руденко, з’явившись на заміну, на свіжості «продавив» на правому фланзі свого візаві, і динамівець лише ціною фолу зупинив прорив вихованця школи ворсклян, зазначає прес-служба Ворскли. Після розіграшу стандарту Данило Колесник пробив по цілі, і м’яч, зустрівши на своєму шляху ногу Іллі Гаджука, опинився за спиною кіпера Динамо Валентина Моргуна (до речі, сина легендарного полтавського стража воріт, а нині тренера — Олега Моргуна, — прим.).

Всі гуртом полетіли до лави запасних святкувати, а потім ще кілька хвилин тримали оборону, адже кияни відчайдушно кинулися в атаку.

А потім переможці охоче ділилися враженнями:

Додамо, що після того успіху приємності для ворсклян не закінчилися: днями Володимир Єзерський зібрав свою збірну України U-18 для товариських матчів із Вірменією і запросив на збір відразу трьох полтавських футболістів, зокрема, й Іллю Гаджука.

Феєрія Шахтар зумів розбити Колос, програвши перший тайм 0:2

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков сентября в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

• Владислав Ванат (Динамо) (23%, 61 голосов)
  • Эрик Шуранов (Нюрнберг Германия) (23%, 59 голосов)