Чемпіонат ДЮФЛУ U-17: після чотирьох турів семеро ще не втрачали очок

Чемпіонат ДЮФЛУ U-17, Буковина, МФА, 4 тур, 2019

Очільники груп не розслабляються, хоча команд, котрі ще не втрачали очок у чемпіонаті ДЮФЛУ U-17 (футболісти 2003 року народження) з кожним туром все меншає. Ось і після 4-го відсіялися двоє: КОДЮСШ зі Щасливого зіграв унічию, Металіст 1925 взагалі програв

Група 1

Досі на чолі таблички був тріумвірат, та гравці КОДЮСШ повернулися із Вінниці без перемоги, тож на верхівці залишилися двоє: Зміна-Оболонь безжально зіграла з новачком Чемпіоном (5:1), Атлет в іншому київському дербі зухвало переграв Олімпійський коледж (3:2).

У минулому турі Чемпіонат ДЮФЛУ U-17: Металург не дозволяє Шахтарю стати одноособовим

Єдиний матч у всьому 4-му турі з-поміж усіх груп, що завершився взагалі без голів, видали дві столичні ДЮСШ.

5 жовтня

Атлет (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ), КОДЮСШ (Щасливе) — ОК ім.І.Піддубного (Київ), Зміна-Оболонь (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця), Прем`єр-Нива (Вінниця) — КДЮСШ Чемпіон (Київ), ДЮСШ-15 (Київ) — Юність (Чернігів).

Група 2

Тут Металург не дає навіть малюсінького шансу на втечу Шахтарю. Запоріжці здобули чергову перемогу, цього разу просто познущавшись із захисту канонірів — 9:1. Щоправда, досі металурги зустрічалися із командами другого ешелону, і ще не мірялися силами з топ-бійцями групи — Шахтарем, Динамо, УФК з Дніпра.

Гірники, між іншим, також упевнено набрали чергові три бали, і змушені ділитися першим місцем із Металургом (в обох по 12 очок).

Далі йдуть Динамо й УФК (по 9), у Дніпра — чотири, й ціла ватага команд здобула по одній перемозі.

З першим заробленим балом можна привітати УФК-Олімпік. Перейшовши до найсильнішої зони із третьої групи, харків’яни у трьох перших турах програвали, аж раптом взяли нічию в Дніпрі. При цьому Андрій Левченко на 24-й вивів гостей уперед, та ще до перерви дніпряни після розіграшу кутового відігралися.

Дніпро не впорався з олімпійцями. Фото olimpikufk.com.

5 жовтня

Ворскла (Полтава) — Дніпро, Чорноморець (Одеса) — Шахтар (Донецьк), Барса (Суми) — Металург (Запоріжжя)

6 жовтня

Арсенал (Київ) — УФК (Дніпро)

8 жовтня

Динамо (Київ) — УФК-Олімпік (Харків).

Група 3

На південному сході також було двоє поза конкуренцією: Металіст 1925 і Миколаїв. Харків’янам не пощастило в матчі з одеською ДЮСШ-11, та забрала всі три очка собі.

Корабели ж вибороли стільки ж балів у Маріуполі, мінімально здолавши хлопців з однойменного клубу. Й відтепер Миколаїв наодинці очолюватиме третю десятку: у нього 12 очок. На друге місце, потіснивши земляків, вирвалася Азовсталь (10 пунктів), у Металіста 1925 — 9.

5 жовтня

Інтер (Дніпро) — Азовсталь (Маріуполь), Миколаїв — Олександрія-Аметист (Олександрія), Металіст 1925 (Харків) — Маріуполь, Кремінь (Кременчук) — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса), Зірка (Кропивницький) — МДЮСШ (Дніпро).

Група 4

На заході парадом командували гості: вони виграли три поєдинки із п’яти, нічию Прикарпаття у двобої з академією Карпат також можна вважати успіхом, хоча відіграватися довелося саме львів’янам.

Школярі ж Карпат вдало з’їздили до Луцька, і на 20-й хвилині завдяки індивідуальним діям відзначився Назарій Федурко. Господарі відігралися на останніх хвилинах першого тайму, проте по перерві після комбінаційної атаки партнери вивели на побачення Назара Дуду, а остаточну крапку у матчі поставив Денис Підгурський з допомогою рикошету, зазначає сайт ДЮФШ Карпати.

Ще потужніше погуляв в Ужгороді ВІК-Волинь. Святослав Зайко із Романом Баранюком забили по два рази.

За честь господарів у звітному турі постояла лише Буковина. Не пропустивши, й забивши зусиллями двох Іванів — Оробця й Мельниченка (Оробець ще не реалізував пенальті, влучивши у штангу) набрала 7 очок й здійнялася на третє місце. Попереду — ВІК-Волинь та Карпати — у них по 12.