У Чемпіонаті U-19 (перша ліга) без втрат тільки двоє: івано-франківці й кияни

Чемпіонат U-19, Прикарпаття, Буковина, 2 тур, 2019

Лиш два тури минуло від старту юніорського чемпіонату країни серед команд першої ліги, а в двох групах вже намалювалися одноособові лідери: із команд, що провели по два матчі, лише Прикарпаття й КДЮСШ Чемпіон ще не втрачали очки. Усіх інших це вже спіткало

Група 1

На Заході поки що найбільше дивує виступ Буковини. Після домашньої поразки від Адреналіну у стартовому турі, одного з фаворитів групи чекав виїзд у гості до іншого — Прикарпаття. У Франківську пощастило ще менше — програш із рахунком 1:4.

Команда Сергія Пташника почала забивати у середині першого тайму: на 20-й хвилині Максим Грушецький відгукнувся на довгий пас із глибини поля, і, уникнувши положення поза грою, без особливих труднощів переграв голкіпера — 1:0.

Через десять хвилин господарі подвоїли рахунок: як повідомляє сайт Прикарпаття, міні-шедевром вболівальників потішив Владислав Семотюк. Юний півзахисник продемонстрував холоднокровний і заразом видовищний дриблінг і, почергово обігравши чотирьох (!) оборонців, більярдним ударом влучив в самісіньку шістку буковинських воріт — 2:0. Гості зусиллями Владислава Ватаманюка (з пенальті) скоротили різницю, та той таки Семотюк забив вдруге: ефектним ударом з-за меж карного майданчика. В доданий арбітром час Андрій Хома реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером і добив гостей.

Чемпіонат U-19 (перша ліга), Прикарпаття, Буковина, 2 тур, 2019

Буковинці грали ефектно, прикарпатці — ефективно. Фото fc.if.ua.

Інша команда з Івано-Франківська здобула перший заліковий бал: Ніка у Хмельницькому пропустила першою (після розіграшу штрафного відзначився захисник Поділля Ярослав Буценко), та вже за дві хвилини зусиллями Андрія Бондарука відновила паритет.

Після двох турів у Прикарпаття 6 очок, у чотирьох переслідувачів — по три…

2 тур

18 вересня

Нива (Вінниця) — Гірник (Новояворівськ) — 1:2 (відео)

Прикарпаття (Івано-Франківськ) — Буковина (Чернівці) — 4:1 (відео)

Поділля (Хмельницький) — Ніка (Івано-Франківськ) — 1:1

30 жовтня

Адреналін (Луцьк) — Динамо (Львів).

Наступний тур (3)

25 вересня

Ніка (Івано-Франківськ) — Нива (Вінниця), Буковина (Чернівці) — Поділля (Хмельницький), Динамо (Львів) — Прикарпаття (Івано-Франківськ), Гірник (Новояворівськ) — Адреналін (Луцьк).

Група 2

Сильний вітер та дощ (іноді з градом) супроводжували майже всі київські матчі другого туру в групі 2. Під такий акомпанемент, зокрема, Любомир на своєму полі намагався здобути другу перемогу на старті, та занадто непоступливим виявився суперник. Це — Зміна-Оболонь, вона й минулого сезону випила чимало крові чи не у всіх грандів групи.

Першу перемогу здобув Чемпіон, він на швидкості зупинив Локомотив. ФК Яшина у результативному двобої був влучнішим за вихованців ДЮСШ-15, а Полісся буквально розбило захист білоцерківців.

Та, звісно, найбільша несподіванка стартових турів полягає у виступі КДЮСШ Чемпіон: друга поспіль перемога й одноособове лідерство в десятці із шістьма очками!

Після двох турів КДЮСШ Чемпіон хизується шістьма очками, Любомир, Зміна-Оболонь і ФК Яшина набрали по 4…

2 тур

18 вересня

Полісся (Житомир) — Біла Церква — 4:0 (відео)

ДЮСШ-15 (Київ) — ФК імені Льва Яшина (Київ) — 2:5 (відео)

КДЮСШ Чемпіон (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ) — 3:2 (відео)

Локомотив (Київ) — Чемпіон (Київ) — 1:3 (відео)

Любомир (Ставище) — Зміна-Оболонь (Київ) — 1:1 (відео)

25 вересня

Зміна-Оболонь (Київ) — Полісся (Житомир), Чемпіон (Київ) — Любомир (Ставище), ДЮСШ-26 (Київ) — Локомотив (Київ), ФК імені Льва Яшина (Київ) — КДЮСШ Чемпіон (Київ), Біла Церква — ДЮСШ-15 (Київ).

Група 3

Розігравши нічию в звітному турі, Гірник втратив можливість очолили таблицю третьої групи. Після перемоги на старті міг би лідирувати одноособово, та пропустив від Данила Кіріченка й відігрався лише на 82-й завдяки точному удару Сергія Прохорова.

Чемпіонат U-19 (перша ліга), Гірник Кривий Ріг, 2019

Тепер криворіжці ділять перші два місця з Дніпром Черкаси: той у надрезультативному поєдинку перестріляв Нікополь на його полі — 5:3.

Позаду лідерів йде ватага команд, що у перших двох турах чергували успіх із невдачею.

2 тур

18 вересня

Зоря-Миронівщини (Миронівський район) — Атлетик (Одеса) — 3:2

Лідер (Дніпро) — Олімпік (Кропивницький) — 0:4

Нікополь — Дніпро Черкаси — 3:5

Гірник (Кривий Ріг) — Дніпро-1-Борисфен (Дніпро) — 1:1 (відео)

СДЮСШОР Металург (Запоріжжя) — Маолдіс (Дніпро) — 1:2 (1 тайм, 2 тайм)

25 вересня

Маолдіс (Дніпро) — Зоря-Миронівщини (Миронівський район), Дніпро-1-Борисфен (Дніпро) — СДЮСШОР Металург (Запоріжжя), Дніпро Черкаси — Гірник (Кривий Ріг), Олімпік (Кропивницький) —Нікополь, Атлетик (Одеса) — Лідер (Дніпро).

Група 4

Тут відразу три команди набрали по 4 очка й очолюють перегони. Після перемог у першому турі, Авангард із Краматорська приїхав у гості до Петриківки, й супротивники не змогли виявити найсильнішого — 1:1. При цьому гості пропустили швидко, вже на перших хвилинах, проте зуміли відігратися ще наприкінці першого тайму (забив Артем Буц). З 55-ї хвилини Авангард грав у меншості після вилучення.

Чемпіонат U-19 перша ліга, Петриківка, Авангард Краматорськ, 2 тур, 2019

Грають Петриківка й Авангард

Тож ці суперники набрали по 4 очка і розмістилися нагорі турнірки разом із Ареною. Вона у харківському дербі розійшлася миром із УФК-Олімпік: виграла перший тайм, та пропустила на 87-й з пенальті (збили Микиту Гранкіна, реалізував Ілля Фрунташ).

Слідом за трійкою лідерів йдуть Авангард харківський із Барсою (у них по три очка).