З голом 19-річного хавбека збірна України на Універсіаді дотиснула Ірландію й розіграє п’яте місце

У півфіналі футбольного турніру Всесвітніх студентських ігор за 5—8-е місця збірна України в компенсований час зуміла дотиснути команду Ірландії — 2:1

Після прикрої поразки від бразильців у чвертьфіналі Всесвітньої універсіади, що проходить в Італії, студентській збірній України важливо було не потрапити до психологічної ями, що могло негативно позначитися на її діях у поєдинку з ірландцями. Слід віддати належне головному тренеру Анатолію Бузніку, який зумів достукатися до підопічних, і вони вийшли на гру максимально сконцентрованими.

Основні події розгорталися після перерви. На 56-й хвилині 19-річний півзахисник ковалівського Колоса Арсентій Дорошенко, що вийшов на заміну, відкрив рахунок. Британці активізувалися й невдовзі вирівняли становище, та вже в компенсований час Михайло Удод забив переможний м’яч.

Тепер у боротьбі за п’яте місце наші хлопці в суботу, 13 липня поміряються силами з футболістами Південної Кореї, які в паралельному матчі перемогли Францію.

Всесвітня універсіада-2019. Турнір за 5—8 місця. Півфінал

Збірна України — Збірна Ірландії — 2:1

Голи: Дорошенко (56), Удод (90+1) — Голлівуд (72).

Україна: Солдатенко — Астахов, Співаков, Соколов, Юхимович, Думанюк (Завійський, 72), Кушніренко, Лобов, Костишин (Радченко, 82), Понєдєльнік (Дорошенко, 46), Штогрин (Удод, 62).

Нагадаємо, що на попередній Універсіаді, у Тайбеї два роки тому, студентська збірна України фінішувала сьомою, а тепер в матчі за 5 місце зустрінеться зі збірною Південної Кореї.

22:00

Чистка кадрів Після поразки у першому ж спарингу дублерам Карпат замінили старшого тренера: замість Толочка буде Вовчук

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков мая/июня в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

• Георгий Цитаишвили (Динамо, сборная Украины U-20) (30%, 300 голосов)
  • Даниил Сикан (Мариуполь, сборная Украины U-20) (25%, 254 голосов)