Геннадій Зубов: «За кілька хвилин до свистка Карпати зрівняли, та я вірив у перемогу Шахтаря»

Перемогами команд Шахтаря закінчилися усі чотири фінали чемпіонатів ДЮФЛУ сезону-2018/19. Чи не найдраматичнішою видалася вікторія гірників у турнірі колективів вікової категорії U-15

У фінальному матчі чемпіонату ДЮФЛУ U-15 (футболісти 2004 року народження) Шахтар програвав Карпатам 0:1. Та зміг повернути все на свою користь: навіть пропустивши за кілька хвилин до завершення основного часу гол (2:2), встиг забити ще раз і заслужено взяв золоті медалі й Кубок.

Головний тренер юнацької команди Шахтаря U-15 Геннадій Зубов так прокоментував перемогу своїх підопічних прес-службі УАФ:

— У першу чергу хочеться подякувати всім — командам, уболівальникам та Українській асоціації футболу, яка організувала все на найвищому рівні, — за такий прекрасний фінал. Вийшов чудовий матч, було багато бажання у хлопців, емоцій та боротьби. У поєдинку була інтрига, завдяки чому ми й любимо цю гру. Якщо ми продовжимо так ставитися до розвитку дитячо-юнацького футболу, то наші збірні виграють не тільки чемпіонат світу.

Презентація Шахтар Геннадія Зубова лише з однією поразкою за весь сезон зіграє у фіналі

Зубов, Раффо і соратники з Кубком

Ми задоволені перемогою, грою нашої команди. Навіть коли рахунок став 2:2, і до кінця матчу залишалося кілька хвилин, я сказав своїм помічникам, що ще є час, і ми обов’язково заб’ємо переможний м’яч. У підсумку так і сталося.

Карпати завжди були складним суперником. У них гарна організована команда, ми її вже знали по турніру в Моршині. В їхньому складі є індивідуально сильні виконавці. Я казав своїм хлопцям, що львів’ян завжди вирізняв характер, і вони будуть боротися до останнього. Так і вийшло. Карпати видали гарний матч, була цікава гра.

Лауреати В Києві визначили та нагородили кращих футболістів чемпіонату України U-15

Золотой талант-2019. Назовите тройку лучших игроков мая/июня в категории U-19 (2000 г.р. и моложе)

• Георгий Цитаишвили (Динамо, сборная Украины U-20) (30%, 300 голосов)
  • Даниил Сикан (Мариуполь, сборная Украины U-20) (25%, 254 голосов)