У рідних Чернівцях Буковина програла фінал чемпіонату України Поліссю

Перемогою команди житомирського клубу завершився юнацький чемпіонат України у віковій категорії U-15 серед колективів першої ліги. У фіналі було обіграно Буковину з рахунком 3:0

У столиці Буковинського краю фінішувала фінальна частина першолігового чемпіонату ДЮФЛУ серед футболістів 2004 року народження. У вирішальному двобої зійшлися чернівецька Буковина й житомирське Полісся.

Нагадаємо, що у півфіналі буковинці під орудою відомого у минулому футболіста, першого капітана збірної України Юрія Шелепницького подужали полтавську Молодь — 2:0. Ще переконливіше виграло Полісся: одеському Атлетику дісталося 3:0.

Як з’ясувалося, у бронзовому матчі зійшлися гідні суперники. Молодь двічі вела перед, та одеситам вдавалося наздоганяти. А на 60-й хвилині Квапіш взагалі вивів команду з півдня вперед — 3:2. Врятувалися полтавці на 70-й завдяки пенальті.

Бойовий Атлетик і його героїчний воротар із гіпсом

До того часу одесити вже грали без тренера: на 53-й хвилині із технічної зони було вилучено Віктора Леонова. Офіційне формулювання: «за використання образливих, нецензурних, лайливих виразів в адрес арбітра матчу».

А на 70-й хвилині сталася ще одна неприємність: воротар Атлетика Максим Амінов зламав пальця на правій руці, й був госпіталізований. Одесити мужньо боролися, пенальті довго били точно, але один промах перекреслив всі медальні сподівання.

Матч за 3-є місце

Молодь U-15 — Атлетик U-15 — 3:3 (по пенальті 8:7)

Голи: Тимофій Ходирєв (8, пенальті), Назар Рябко (29), Мирослав Писанко (70+3, пенальті) — Олексій Скрипник (18), Андрій Золкін (56), Олександр Квапіш (60).

Пенальті забили: Денис Черевко, Микита Харін, Мирослав Писанко, Ігор Близнюк, Дмитро Шевченко, Назар Рябко, Ілля Гугленко, Олександр Тараненко — Артур Божинський, Олександр Квапіш, Артем Купіс, Денис Іванов, Денис Навроцький, Костянтин Хілобок, Олександр Верховецький.

Не забив Андрій Золкін.

Молодь: Яременко — Одношевний, Писанко, Близнюк, Гугленко, Харін, Шевченко, Добровольський (Тараненко, 36), Ходирєв, Черевко, Рябко.

Атлетик: Амінов — Бевзюк, Купіс, Навроцький, Божинський, Скрипнік, Золкін, Хілобок, Гончаренко (Верховецький, 67), Цуркаленко (Квапіш), Бобров (Коспина, 53, Іванов, 67).

Бронзова Молодь

У матчі за золото таких пристрастей не спостерігалося, хоча перший тайм завершився впертою нульовою нічиєю.

По перерві ж житомирські хлопці забили тричі, а дублем впродовж трьох хвилин відзначився Максим Майтак. До речі тренує Полісся екс-капітан дубля Дніпра Максим Зайнчковський, партнерами якого тоді були Коноплянка, Льопа, Пашаєв…