У Кубку Розвитку збірна Петракова натовкла Фіджі півдесятка голів

Сьогодні в Ізраїлі збірна України U-16 (футболісти 2003 року народження) стартувала на престижному міжнародному турнірі Кубок Розвитку УЄФА. Стартувала з розгромної перемоги

Першим суперником підопічних Олександра Петракова стала екзотична для нас збірна Фіджі. Її було із рахунком 5:0, хет-трик вдався нападнику Шахтаря Денису Шостаку, ще по голу забили легіонери Даніель Ляпін (португальський Спортинг) і Даніель Джулані із ізраїльського Маккабі (Петах-Тиква).

Збірна України U-16 — Збірна Фіджі U-16 — 5:0

Голи: Шостак (10, 15, 35), Ляпін (74), Джулані (80).

Україна. 1-й тайм: Пузанков, Маленков, Мампассі, Козик, Роман, Савчук, Хлань, Бомащук, Сапуга, Кілик, Шостак. 2-й тайм: Друі, Попов, Мампассі, Савчук, Антонюк, Грибов, Кононов, Махиня, Довгань, Ляпін, Джулані.

Грають Ізраїль (у блакитному) з Ірландією

В іншому сьогоднішньому матчі нашої групи збірна Ізраїлю поступилася Ірландії з рахунком 1:2.