«Виділю захисника Браму, хоч Львів і знову привіз собі гол»

Юніорська команда Львова програла перший тайм матчу 20-го туру чемпіонату U-19. Вдома, Чорноморцю, 0:1. Та по перерві вийшла на поле невпізнанною, набила морякам три голи й перемогла 3:1

— Гра була — і результат прийшов, — похвалив підопічних після поєдинку керманич галичан Олег Колобич. — Подякував хлопцям за те, що проявили емоції і зуміли переломити хід матчу.

У другому таймі вони включили швидкості, і забиті м’ячі не змусили себе чекати. Прикро, що знову через дитячі помилки привезли собі м’яч. Але виграли, і команді потрібен цей позитив, зважаючи на прийдешній виїзд до Полтави, де нас чекатиме складна гра.

Вважаю, що нашу гру підсилили гравці 2000 року народження, а з 2002 року хотілося б виділити Браму (у цьому матчі 17-річний захисник грав під номером 19 — Прим. З. Т.). Якщо він буде й далі так працювати — його чекає хороше майбутнє.