«Раніше вдало пробивав пенальті, вирішив вдарити й цього разу»

Зовсім не простою виявилася перемога молодіжної команди Карпат у 3-му турі чемпіонату U-21. Хоч галичани й знову грали вдома, заїжджий Олімпік вчинив спротив, і навіть відігрався після стартових 0:2

Після того, як у другому таймі олімпійці збили у своєму штрафному Діму, а суддя вказав на «точку», до м’яча підійшов Роман Толочко. З цього сезону він виконує обов’язки капітана, ось виконав і пенальті, який і став переможним.

— По-перше, скажу, що дуже добре почали гру. Двічі забили та мали перевагу над суперником, — поділився згодом своїми враженнями герой з інформаційним центром львівського клубу. — Вони грали просто, а ми допустили елементарні помилки, внаслідок яких пропустили. Наприкінці першого тайму Олімпік мав незначну перевагу. Можливо, ми трохи психологічно підсіли, зараз тяжко це аналізувати.

У минулому сезоні я кілька разів пробивав пенальті — завжди вдало. Можна сказати, що я один з найстарших в команді, тому взяв на себе ініціативу та забив.

Олександр Арсенійович (Чижевський, тренер Карпат U-21 — прим. З.Т.) наголошував, що маємо зіграти на нуль. Олімпік до нашого матчу взагалі не забив жодного м’яча. Повторюсь, почали добре, але після елементарних помилок двічі пропустили. Не знаю, з чим саме це пов’язано. Ймовірно, тому що позаду постійно якісь перестановки, немає тих людей, які б постійно виходили на поле. Потрібно дивитись та детально розбирати гру.

Якщо брати Чорноморець та Олімпік і наступного суперника — Зорю, то це будуть абсолютно різні матчі. Не скажу, що легко, але ці команди ми мали обігрувати впевнено. Зоря ж набагато сильніша за наших попередніх суперників, минулого сезону з ними теж було важко грати. Зробимо висновки та постараємось перемогти.

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2018/2019?