Друга ліга: Металіст 1925 з п’ятіркою молодих талантів тримає лідерство

Металіст 1925

Загострюється інтрига у другій лізі. Якщо в групі А вже вималювалися лідери та аутсайдери, то в групі Б з 12 команд щонайменше 6 претендують на боротьбу за верхівку в турнірній таблиці.

Уже 8-й тур поспіль не знає гіркоти поразок Агробізнес. Команда впевнено набрала оберти, і складається враження, що зупинити її фактично нікому не під силу. Так, цього туру справжній розгром Агробізнес влаштував на виїзді Поліссю. Попри всі побоювання, команда жива, втім здобути перші залікові пункти в скарбничку так і не змогла, поступившись 0:5.

Дещо вибув із боротьби за верхівку турнірної таблиці Львів. Містяни мінімально поступилися Прикарпаттю, яке вже посідає другу сходинку. Бойовою нічиєю завершився матч між вінницькою Нивою та Скалою. Осадчий на 30-ій хвилині вивів господарів уперед, втім за п’ять хвилин рівновагу в рахунку встановив 18-річний півзахисник Скали Валерій Сад. Протягом другого тайму вплинути на рахунок командам так і не вдалося. Найменш результативний поєдинок відбувся у Тернополі, де місцева Нива розписала безгольову мирову з Буковиною.

Куди цікавіше розгортається боротьба в групі А. Після невдалого старту в перших турах поступово в лідери змагань вирвався Металіст 1925. Цього вікенду найсхідніша команда дивізіону здолала на виїзді Реал Фарму. Господарі першими засмутили 20-річного воротаря харків’ян Дениса Дьякова, у воротах якого розписався Юрій Кравченко, проте в ході гри харків’яни змусили 20-річного Анатолія Георгіцу виймати шкіряний зі своєї сітки — 1:2.

Проте лідерство Металіста може бути нетривалим, адже на відстані двох очок від нього розташувався Дніпро-1, у котрого є недограний матч із Суднобудівником. Цього туру дніпряни обійшлися скромною мінімальною перемогою над новокаховською Енергією, з якою представники Дніпра зрівнялися за очками в таблиці. Єдиний гол у зустрічі до свого активу записав 21-річний Ігор Когут.

З ідентичним рахунком завершилася гра й іншої команди з Дніпра. Вдома вони переграли Таврію. А перемогу на останніх секундах гри подарував син керманича Дніпра-1 Іван Михайленко. Завдяки цьому Дніпро обійшов Таврію у турнірній таблиці і вже посідає 5-у сходинку.

Уперше цього сезону команда групи Б другої ліги вийшла без жодного юнака у складі. Нею став Мир. Втім досвідченість колективу не зіграла їм на руку.  Футболісти хоч і забили швидкий гол, проте не змогли втримати результат і поступилися Суднобудівнику. Переможний гол миколаївцям приніс 18-річний Богдан Частоколяний під завісу гри.

Мінімальними перемогами обійшлися представники нижньої частини турнірної таблиці. На власному полі Миколаїв-2 переграв Інгулець-2. Єдиний гол, який виявився вирішальним, забив 20-річний Євгеній Вітенко. Металург же ввосьме поспіль поступився, цього разу Нікополю. Гол у ворота запоріжців забив Михайло Коломоєць з пенальті.