Друга ліга: футболісти Дніпра розтрощили Металург

Днепр - самый юный клуб второй лиги Украины на старте сезона-2017/2018

В 7-му турі другої ліги лише два матчі з трьох відбулися у групі А, де Львів приймав вінницьку Ниву, а Агробізнес — Поділля. Обидва поєдинки виявилися напруженими. Зокрема львів’яни швидко повели в рахунку — на 5-ій хвилині вивів свою команду вперед 19-річний Сергій Кисленко. Проте під завісу тайму 20-річний голкіпер господарів Роман Герич був змушений виймати м’яч із сітки воріт після пенальті.

Швидкий розвиток подій був і в хмельницькому дербі. Агробізнес зусиллями Миколи Темнюка вже на 2-й хвилині був попереду. Проте ймовірність втратити очки вперше цього сезону виникла в аграріїв на 55-й хвилині, коли 19-річний Андрій Ліповуз зрівняв рахунок, забивши дебютний гол у сезоні. Та за 10 хвилин до завершення матчу Агробізнес все ж довів реноме лідера. 2:1 — забитий гол в активі Тараса Пліса.

Щодо іншої групи, то дедалі цікавішою стає боротьба за лідерство. Поки Дніпро-1 дав фору іншим поточним лідерам, втім команда продовжує доводити, що похибка минулого туру в Нікополі була прикрою випадковістю. На власній арені цього вікенду дніпряни впевнено переграли Реал Фарму з рахунком 4:1. Дублем відзначився досвідчений Владислав Войцеховський, по одному разу у воротах суперника розписалися Володимир Польовий та 17-річний Владислав Супряга. Одесити змогли відповісти лише одним голом у виконанні Олександра Дубини.

Інший колектив з Дніпра нещадно розтрощив Металург. Молодь Дніпра феєрила протягом усієї гри, а 20-річний Ілля Теленков лише встигав витягати м’ячі із власної сітки. Відзначилися дублем 18-річний Іван Будняк та 20-річний Артем Довбик. Окрім них, гол до свого активу заніс 20-річний Олег Ільїн.

Тимчасове лідерство в чемпіонаті захопили Енергія та Металіст 1925, котрі синхронно перемогли Інгулець-2 та Нікополь відповідно. Одним із авторів голу, що приніс харків’янам перемогу, став 21-річний Олег Синиця, для якого це було перше взяття воріт у сезоні. Загалом же Металіст розгромив Нікополь 4:0. Гол 20-річного Гіоргі Кобуладзе з пенальті не допоміг вберегтися Інгульцю від поразки — 1:3.

Включається в боротьбу за лідерство і Таврія, котра цього туру святкувала перемогу над Суднобудівником з рахунком 4:2. Автором вирішального голу став 20-річний Владислав Жавко.

Загалом цього туру у складі команд другої ліги вийшло 142 гравці віком до 21 року, з них 27 у групі А й 115 в групі Б.