Талант Барселони став рекордсменом Ліги чемпіонів

Нападник Барселони Ламін Ямал вписав своє ім’ям до історії Ліги чемпіонів, ставши наймолодшим учасником чвертьфінальних матчів турніру

Вінгер каталонської Барселони Ламін Ямал встановив історичне досягнення у Лізі чемпіонів. Про це повідомляє Opta. За інформацією джерела, 16-річний вундеркінд синьо-гранатових, який вийшов у стартовому складі Барси на перший матч Ліги чемпіонів із ПСЖ (3:2), став наймолодшим учасником чвертьфінальних матчів в історії Ліги чемпіонів/Кубка європейських чемпіонів. На момент гри Ламіну було всього 16 років та 272 дні.

Зазначимо, що попередній рекорд належав вінгеру французького Ліона Раяну Шеркі (17 років та 2 дні) і був встановлений у 2020 році.

Цього сезону Ламін Ямал відіграв за Барселону 41 матч, забив шість голів та віддав сім результативних передач.