Шахтар U-19 переграв Антверпен у матчі ЮЛЧ

Шахтар U-19» у матчі другого туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА зумів у вольовому стилі обіграти Антверпен U-19 з рахунком 2:1

Юнацька команда Шахтаря переграла Антверпен у матчі другого туру Юнацької ліги УЄФА (2:1).

Гірники пропустили першими на 14-й хвилині, але швидко відігралися завдяки голу з пенальті, автором якого став Глущенко. А переможний м’яч у другому таймі оформив Демченко, який вийшов у перерві.

Наприкінці зустрічі господарі змогли відправити м’яч у ворота, але арбітр зафіксував офсайд.

Шахтар набирає три очки та наздоганяє Барселону та Порту, які пізніше зіграють між собою. У Антверпена очок немає. У наступному турі 25 жовтня українська команда зіграє проти Барселони.