Україна U-21 програла спаринг Німеччині

У рамках підготовки до старту у кваліфікації чемпіонату Європи U-21 молодіжна збірна України провела спаринг із збірною Німеччини

Молодіжна збірна України провела перший матч під керівництвом іспанського наставника Унаї Мельгоси. У товариській грі жовто-сині поступилися Німеччині з рахунком 0:2.

У першому таймі команди діяли на рівних, у другому повною перевагою володіли господарі поля. У підсумку все це призвело до двох пропущених голів.

На 53-й хвилині німецька команда відібрала м’яч на половині поля українців. Вольтемаде відпасував на Бейера, який сильним ударом прошив Фесюна.

У кінці матчу українці знову помилилися. Слюбик віддав неточний пас в центрі поля. Його партнери не встигли перекрити вільні зони в обороні. Лемперле отримав м’яч поблизу штрафного майданчика та завдав точного удару в дальній кут.

Відбірковий турнір Євро-2025 (U-21) молодіжна збірна України розпочне матчем проти збірної Північної Ірландії. Ця гра відбудеться 12 вересня у Словаччині, на полі Національного тренувального центру Попрада (початок — о 19.30 за київським часом).

Німеччина U-21 – Україна U-21 – 2:0

Голи: Беєр (53), Лемперле (88).

Німеччина U-21: Урбіг, Кляйне-Бекель (Зіберт, 46), Гехтер (Аррей-Мбі, 46), Шмідт (Рідель, 46), Кнауфф (Роте, 46), Мартель (Брайтгаупт, 46), Браун (Вагнер, 46), Рьоль (Вольтемаде, 46), Груда (Лемперле, 46), Беєр (Небель, 56), Мукоко (Тресольді, 56).

Україна U-21: Нещерет (Фесюн, 46), Роман (Скорко, 46), Салюк (Боль, 46), Батагов (Слюбик, 60), Смоляков (Булеза, 46), Сігеєв (Рубчинський, 46), Бражко (Павлюк, 66), Лосенко (Ярмолюк, 46), Теслюк (Квасниця, 46), В’юнник (Краснопір, 46), Волошин (Брагару, 46).