Шахтар з дебютантами переможно стартував в УПЛ

Шахтар з впевненої перемоги розпочав захист титулу чемпіона Прем’єр-ліги. В першому турі гірники під керівництвом нового тренера Патріка Ван Леувена переграли Металіст 1925 з рахунком 2:1

Шахтар переграв Металіст 1925 в першому турі нового сезону чемпіонату УПЛ. В першому таймі голи Матвієнко та Траоре зробили для Шахтаря комфортну перевагу. Гол на початку другого тайму не допоміг Металісту 1925 зачепитися за очки.

Відмітимо, декілька дебютів молодих гравців у складі Шахтаря. У другому таймі на поле з’явилися новачки 21-річний захисник Педріньйо, 18-річний вінгер Невертон та 18-річний хавбек Деніль Кастілло.