Англія U-21 переможець Євро-2023

Молодіжна збірна Англії перемогла команду Іспанії у фіналі з рахунком 1:0 та здобула головний трофей чемпіонату  Європи 2023

У грузинському місті Батумі пройшов фінальний матч молодіжного чемпіонату Європи 2023. У матчі за золото зійшлися команди Англії та Іспанії

Автором єдиного гола наприкінці першого тайму став англієць Кертіс Джонс. Після штрафного у виконанні Коула Палмера м’яч влучив у спину Кертісу Джонсу і після рикошету курйозним чином опинився у воротах іспанців.

У другому таймі Іспанія могла відігратися і перевести матч у додатковий час, але не судилося. Драматична розв’язка сталася наприкінці гри. За допомогою VAR було призначено пенальті у ворота команди Англії. Абель Руїс не реалізував пенальті на 90+9 хвилині, при цьому голкіпер англійців Джеймс Траффорд здійснив два дивовижні сейви, а при третьому добиванні м’яч полетів вище воріт.

Раніше у півфіналах Англія обіграла Ізраїль (3:0), а Іспанія розгромила Україну (5:1). Команда Руслана Ротаня разом із Іспанією та Ізраїлем виборола ліцензію на Олімпіаду-2024.

Англія втретє в історії здобула титул молодіжних чемпіонатів Європи (1982, 1984, 2023). При цьому представники Туманного Альбіону не пропустили на турнірі 2023 жодного гола!