Україна U-21 розписала мирову з Іспанією

Молодіжна збірна України провела заключний матч групового етапу чемпіонату Європи 2023. Жовто-сині розійшлися миром з іспанцями 2:2

Збірна України U-21 розписала мирову з Іспанією в третьому турі чемпіонату Європи 2023. Зустріч завершилася з рахунком 2:2, причому підопічні Руслана Ротаня двічі вели в рахунку. В першому таймі після передачі Назаренко ударом головою відзначився Вьюнник. Іспанія відігралася на початку другої половини гри, коли простріл Рікельме намагався вибити Сирота, але влучив у Желізко від якого м’яч влетів у ворота Нещерета.

Україна зуміла знову вийти вперед на 81-й хвилині: Сікана збили в штрафному майданчику, а Судаков реалізував пенальті. Втім втримати перемогу не вдалося: Абель Руїс на останніх хвилинах зумів прибрати Сироту і пробити повз Нещерета.

Таким чином, обидві команди вийшли в плей-оф (іспанці перші, українці другі). Наша команда в стикових матчах зустрінеться з переможцем групи D.

Чемпіонат Європи серед молодіжних збірних. Група В. 3 тур.

Іспанія U-21 – Україна U-21 — 2:2

Голи: Желізко, 48, автогол, Руїс, 90 — В’юнник, 43, Судаков, 81, пенальті.

Іспанія U-21: Агірресабала (Лео Роман, 46) — Мартінес Лопес, Гільямон, Хіла, Мануель Санчес — Юернабе, Сансет (Руїс, 63) — Барренечеа, Орос Гуарте (Вейга, 71), Рікельме — Камельо (Бланко, 63).

Україна U-21: Нещерет — Лях, Салюк, Сирота, Вівчаренко (Сич, 46) — Желізко, Очеретько — Назаренко, Криськів (Бражко, 62), Брагару (Кащук, 62)- В’юнник.