Євро 2023: Франція та Англія очолили свої групи

Відбулися завершальні матчі першого туру молодіжного чемпіонату Європи 2023. Свої поєдинки зіграли команди з груп C і D

22 червня у Румунії та Грузії пройшли чотири матчі 1-го туру Євро-2023 U-21.

Англія розпочала турнір із перемоги над Чехією (2:0). Голи забили Джейкоб Ремзі та Еміль Сміт-Роу.

Німеччина не змогла обіграти Ізраїль (1:1), команди обмінялися голами у першому таймі. Причому німці за гру не реалізували два пенальті, а весь другий тайм зграли в більшості.

Швейцарія виграла у Норвегії (2:1), програючи по ходу зустрічі.

Завершився ігровий день у румунському місті Клуж-Напока де відбувся матч між збірними Франції U-21 та Італії U-21.

На 23-й хвилині француз Арно Калімуендо забив гол-шедевр п’ятою (1:0).

Італійці незабаром відігралися після удару головою П’єтро Пеллегрі (1:1). Переможним став удар Бредлі Барколи у другому після грубої помилки захисту італійців (2:1).

Італійці були близькі, щоб зрівняти рахунок, у них було три супермоменти наприкінці гри. У французів захисника Лоїк Баде був вилучений за фол останньої надії.

В одному з епізодів суддя не зарахував взяття воріт італійцями, хоча, схоже, м’яч перетнув лінію воріт. Однак, на цих змаганнях VAR не використовується.