Італія та Уругвай розіграють золото ЧМ-2023 (U-20)

У четвер, 8 червня, відбувся півфінальний матч молодіжного чемпіонату світу з футболу U-20 між збірними Італії та Південної Кореї. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь італійців

Італія U-20 вийшла до фіналу чемпіонату світу, який проходить у Аргентині. У піівфіналі італійці здолали Південну Корею з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі на 14-й хвилині відкрив Чезаре Казадеї. Вже за 9 хвилин корейці зрівняли рахунок, реалізувавши 11-метровий. Відзначився Лі Син У.

Під занавіс другого тайму, на 86-й хвилині, Сімоне Пафунді вразив ворота корейської збірної та приніс перемогу італійцям наприкінці зустрічі.

У фіналі змагань Італія зустрінеться з Уругваєм, який у півфінальному матчі обіграв Ізраїль із рахунком 1:0. Поєдинок запланований на 11 червня о 23:55 за Києвом. У матчі за 3-тє місце зустрінуться молодіжні команди Ізраїлю та Південної Кореї (11 червня о 20:30 за Києвом).