У чемпіонаті ДЮФЛУ сезону 2022/23 відбулися матчі стадії плей-оф. У категорії U-14 була зіграна 1/16 фіналу, у всіх інших вікових категоріях провели матчі стадії 1/8 фіналу
Відбулися матчі стадії плей-оф у всіх вікових категоріях чемпіонату ДЮФЛУ.
Вікова категорія U-19\U-17
1\8 фіналу 20 травня 2023 року
ДЮСШ АТЛЕТ (Київ) — ІНГУЛЕЦЬ (Петрово) 0-0 п.п. 2-4
СФК НИВА-В (Вінниця) — КОЛІФКС (Костопіль) 24.05.2023
ШАХТАР (Донецьк) — КДЮСШ-14 (Київ) 6-0
ДЮФШ ВОЛИНЬ (Луцьк) — УФК-КАРПАТИ (Львів) 2-1
ПОДІЛЛЯ (Хмельницький) — АФ РУХ U-17 (Львів) 1-1 п.п. 4-3
ДЮСШ ФА КРИВБАС (Кривий Ріг) — ДЮСШ АРСЕНАЛ-КИЇВ (Київ) 5-2
АФ РУХ (Львів) — КЗ ДЮСШ БУКОВИНА (Чернівці) 24.05.2023
ЛОКОМОТИВ (Київ) — КДЮСШ НІКА (Київ) 0-1
Вікова категорія U-15
1\8 фіналу 20 травня 2023 року
ДЮСШ АТЛЕТ (Київ) — ОК ім. І. ПІДДУБНОГО (Київ) 5-0
СДЮШОР ЮНІСТЬ (Чернігів) — ДИНАМО (Київ) 25.05.2023
МФК КРЕМІНЬ (Кременчук) — ДЮСШ ФА КРИВБАС (Кривий Ріг) 0-0 п.п. 9-8
ДЮСШ ВЕРЕС (Рівне) — ДЮСШ ФА ТЕРНОПІЛЬ (Тернопіль) 1-0
УФК-КАРПАТИ (Львів) — ДЮСШ-1 (Хмельницький) 4-1
КЗ ДЮСШ БУКОВИНА (Чернівці) — МУНКАЧ (Мукачево) 2-3
СДЮСШОР ПОЛІССЯ (Житомир) — ДЮФШ ВОЛИНЬ (Луцьк) 3-1
УФК-КРИВБАС (Дніпро) — ДЮСШ-1 (Умань) 3-0
Вікова категорія U-16
1\8 фіналу 21 травня 2023 року
КДЮСШ-15 (Київ) — СДЮШОР ЮНІСТЬ (Чернігів) 0-0 п.п. 4-1
ОК ім. І. ПІДДУБНОГО (Київ) — ДЮСШ АРСЕНАЛ-КИЇВ (Київ) 2-0
МФК КРЕМІНЬ (Кременчук) — ДЮСШ ФА КРИВБАС (Кривий Ріг) 0-1
ВІК-ВОЛИНЬ (Володимир) — ФК ЛЬВІВ (Львів) 0-1
УФК-КАРПАТИ (Львів) — ДЮФШ ВОЛИНЬ (Луцьк) 2-0
МЕТАЛІСТ (Харків) — ПОДІЛЛЯ (Хмельницький) 7-1
СДЮСШОР Полісся (Житомир) — ЛІЦЕЙ-ВІКТОРІЯ (Івано-Франківськ) 3-1
УФК-КРИВБАС (Дніпро) — ФК ОЛЕКСАНДРІЯ-ДЮСШ-2 (Олександрія) 1-0
Вікова категорія U-14
1\16 фіналу 21 травня 2023 року
ДЮСШ АТЛЕТ (Київ) — СДЮШОР ЮНІСТЬ (Чернігів) 6-0
ЛІВИЙ БЕРЕГ (Київ) — ДИНАМО (Київ) 0-1
ЛОКОМОТИВ U-13 (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ) 2-0
ДІНАЗ (Вишгород) — КДЮСШ ЧЕМПІОН (Київ) 2-1
ВІК-ВОЛИНЬ (Володимир) — ДЮСШ ФА ТЕРНОПІЛЬ (Тернопіль) 2-0
МУНКАЧ (Мукачево) — СПАРТА (Чернівці) 4-1
УФК-КАРПАТИ (Львів) — АФ МИНАЙ (Минай) 3-0
КЗ ВОДЮСШ НИВА-2 (Вінниця) — КДЮСШ ВОСХОД (Київ) 5-0
УФК-КРИВБАС (Дніпро) — МФК КРЕМІНЬ (Кременчук) 11-0
ФК ОЛЕКСАНДРІЯ-ДЮСШ-2 (Олександрія) — ДАФ ДНІПРО (Дніпро) 3-2
ЛІЦЕЙ-ВІКТОРІЯ (Івано-Франківськ) — АФ РУХ U-13 (Львів) 0-0 п.п. 3-4
СДЮСШОР ПРИКАРПАТТЯ (Івано-Франківськ) — КЗ ДЮСШ БУКОВИНА (Чернівці) 2-1
ФК ЛЬВІВ (Львів) — ДЮФК НІКА-05 (Івано-Франківськ) 3-0
ПОДІЛЛЯ (Хмельницький) — ДЮФШ ВОЛИНЬ (Луцьк) 3-0
ДЮСШ ФК ВОРСКЛА (Полтава) — ДЮСШ ФА КРИВБАС (Кривий Ріг) 5-1
КОЛОС (Ковалівка) — КДЮСШ КОЗАК (Київ) 1-1 п.п. 7-6
Також відбулося жеребкування і наступних стадій турніру. Матчі яких відбудуться наприкінці травня і початку червня.
Вікова категорія U-19\U-17
1\4 фіналу перші матчі 27 травня 2023 року
ІНГУЛЕЦЬ (Петрово) — КДЮСШ НІКА (Київ) 27.05.2023
ШАХТАР (Донецьк) — ДЮСШ ФА КРИВБАС (Кривий Ріг) 27.05.2023
ДЮФШ ВОЛИНЬ (Луцьк) — переможець пари АФ РУХ (Львів) – КЗ ДЮСШ БУКОВИНА (Чернівці) 27.05.2023
ПОДІЛЛЯ (Хмельницький) — переможець пари СФК НИВА-В (Вінниця) – КОЛІФКС (Костопіль) 01.06.2023
1\4 фіналу матчі відповіді 03 червня 2023 року
КДЮСШ НІКА (Київ) — ІНГУЛЕЦЬ (Петрово) 03.06.2023
ДЮСШ ФА КРИВБАС (Кривий Ріг) — ШАХТАР (Донецьк) 03.06.2023
переможець пари АФ РУХ (Львів) – КЗ ДЮСШ БУКОВИНА (Чернівці) — ДЮФШ ВОЛИНЬ (Луцьк) 03.06.2023
переможець пари СФК НИВА-В (Вінниця) – КОЛІФКС (Костопіль) — ПОДІЛЛЯ (Хмельницький) 04.06.2023
Вікова категорія U-15
1\4 фіналу перші матчі 27 травня 2023 року
ДЮСШ АТЛЕТ (Київ) — переможець пари СДЮШОР Юність (Чернігів) – Динамо (Київ) 28.05.2023
МФК КРЕМІНЬ (Кременчук) — УФК-КРИВБАС (Дніпро) 27.05.2023
ДЮСШ ВЕРЕС (Рівне) — МУНКАЧ (Мукачево) 27.05.2023
СДЮСШОР ПОЛІССЯ (Житомир) — УФК-КАРПАТИ (Львів) 27.05.2023
1\4 фіналу матчі відповіді 03 червня 2023 року
переможець пари СДЮШОР Юність (Чернігів) – Динамо (Київ) — ДЮСШ АТЛЕТ (Київ) 03.06.2023
УФК-КРИВБАС (Дніпро) — МФК КРЕМІНЬ (Кременчук) 03.06.2023
МУНКАЧ (Мукачево) — ДЮСШ ВЕРЕС (Рівне) 03.06.2023
УФК-КАРПАТИ (Львів) — СДЮСШОР ПОЛІССЯ (Житомир) 03.06.2023
Вікова категорія U-16
1\4 фіналу перші матчі 28 травня 2023 року
ДЮСШ ФА КРИВБАС (Кривий Ріг) — ОК ім. І. ПІДДУБНОГО (Київ) 28.05.2023
КДЮСШ-15 (Київ) — УФК-КРИВБАС (Дніпро) 28.05.2023
ФК ЛЬВІВ (Львів) — МЕТАЛІСТ (Харків) 27.05.2023
СДЮСШОР ПОЛІССЯ (Житомир) — УФК-КАРПАТИ (Львів) 27.05.2023
1\4 фіналу матчі відповіді 04 червня 2023 року
ОК ім. І. ПІДДУБНОГО (Київ) — ДЮСШ ФА КРИВБАС (Кривий Ріг) 04.06.2023
УФК-КРИВБАС (Дніпро) — КДЮСШ-15 (Київ) 04.06.2023
МЕТАЛІСТ (Харків) — ФК ЛЬВІВ (Львів) 04.06.2023
УФК-КАРПАТИ (Львів) — СДЮСШОР ПОЛІССЯ (Житомир) 03.06.2023
Вікова категорія U-14
1\8 фіналу 28 травня 2023 року
ДИНАМО (Київ) — ДЮСШ АТЛЕТ (Київ) 25.05.2023
ЛОКОМОТИВ U-13 (Київ) — ДІНАЗ (Вишгород) 28.05.2023
КОЛОС (Ковалівка) — ДЮСШ ФК ВОРСКЛА (Полтава) 28.05.2023
ФК ОЛЕКСАНДРІЯ-ДЮСШ-2 (Олександрія) — УФК-КРИВБАС (Дніпро) 28.05.2023
АФ РУХ U-13 (Львів) — ВІК-ВОЛИНЬ (Володимир) 28.05.2023
УФК-КАРПАТИ (Львів) — МУНКАЧ (Мукачево) 28.05.2023
КЗ ВОДЮСШ НИВА-2 (Вінниця) — СДЮСШОР ПРИКАРПАТТЯ (Івано-Франківськ) 28.05.2023
ФК ЛЬВІВ (Львів) — ПОДІЛЛЯ (Хмельницький) 29.05.2023