Пашко та Василець зіграли за Динамо у спарингу

Динамо здобуло свою третю перемогу на зборах у Туреччині. Кияни з мінімальним рахунком 1:0 переграли македонську Шкендію, завдяки голу Джастіна Лонвейка під кінець першого тайму

Динамо здолало Шкендію в черговому спарингу на зборах. Лонвейк приніс перемогу киянам у поєдинку зі Шкендією.

Відмітимо, що в цій грі Мірча Луческу довірив місце у складі багатьому молодим гравцям. 17-річний форвард Іван Пономаренко уже не вперше зіграв за команду на цих зборах, але є і декілька дебютантів колективу.

Вперше у складі динамівців з’явилися 17-річний Максим Василець та 16-річний Кирило Пашко. Відмітимо, що Пашко в першій половині сезону грав на правах оренди за юнацьку команду Зорі. Там він провів дев’ять матчів та забив два голи. Що стосується Васильця, то він грав за Динамо U-19, де зіграв у чотирьох поєдинках.

Динамо Київ – Шкендія — 1:0

Гол: Лонвейк, 45.

Динамо Київ: Нещерет – Дубінчак, Боль, Дячук, Караваєв – Андрієвський, Гармаш, Лонвейк – Кабаєв, Пономаренко, Пашко.

Динамо Київ (2 тайм): Нещерет – Дубінчак, Попов, Бурда, Малиш – Василець, Сидорчук, Царенко – Волошин, Горбач, Беніто.

Шкендія: Захов – Велия, Бейтуллай, Хасані, Максимов – Діта, Р. Рамадані, Тотре – Чінарі, Мілєв, Шала.