20-річний захисник врятував для Динамо нічию у спарингу

У черговому товариському матчі на зборах у Туреччині, київське Динамо зустрілося з австрійською Аустрією Лустенау і розписало мирову 2:2

Динамо в третьому матчі поспіль на зборах у Туреччині не зуміло перемогти. Кияни розписали мирову 2:2 з австрійською Аустрією.

Перший тайм вийшов невдалим для підопічних Мірчі Луческу, оскільки до перерви кияни вже програвали з рахунком 0:2.

Але друга половина зустрічі вийшла набагато кращою у виконанні киян. Вони зуміли відіграти два м’ячі відставання завдяки голам Попова та 20-річного Вівчаренка, тим самим уникнувши чергової поразки на тренувальному зборі в Туреччині.

Динамо — Аустрія Лустенау (Австрія) — 2:2 (0:2)

Голи: Попов (52), Вівчаренко (60) — Грабер (26), Фрідрікас (35).

Динамо (перший тайм): Нещерет, Караваєв, Бурда, Сирота, Дубінчак,, Сидорчук (к), Шепелєв, Лонвейк, Діалло, Волошин, Пономаренко.

Динамо (другий тайм): Нещерет, Вівчаренко, Боль, Попов, Тимчик, Андрієвський, Шепелєв, Яцик, Царенко, Гармаш, Беніто (Кремчанін, 77).