Україна U-21 переграла Словачину і їде на Євро-2023

Молодіжна збірна України провела матч-відповіді плей-оф раунду відбору на чемпіонат Європи 2023 U-21. Команда Руслана Ротаня в Польщі протистояла збірній Словачини

Збірна України U-21 зіграла другий матч плей-оф відбору на чемпіонат Європи 2023 проти Словачини. Нагадаємо, в першій зустрічі українці поступилися 2:3 і в другому протистоянні їм потрібно було перемагати з різницею в два м’ячі.

Подопічні Руслана Ротання впоралися з цим завданням і зуміли перемогти 3:0 і втретє в своїй історії Україна зіграє на молодіжному Євро.

Героєм зустрічі став 21-річний форвард Данило Сікан, який оформив хет-трик в другому таймі протягом 18 хвилин.

Україна U-21 — Словаччина U-21 — 3:0

Голи: Сікан (48, 54, 66)

Україна U-21: Трубін, Драмбаєв, Сирота, Таловеров, Сич, Михайленко (Бражко, 46), Бондаренко (Очеретько, 89), Криськів (Желізко, 89), Судаков, Сікан (Ванат, 71), В’юнник (Назаренко, 46).

Словаччина U-21: Белко, Месик, Оберт, Немчик, Дятко, Кадак (Мислович, 62), Покорни, Лавринчик (Гольян, 62), Суслов, Стрелець (Галчик, 81), Капралік (Труса, 70).