Минай з голом молодого дебютанта поступився Олександрії

Олександрія і Минай неймовірним матчем закрили другий тур чемпіонату УПЛ. КОманда Юрія Гури здобула важку перемогу з рахунком 2:1

Олександрія вирвала перемогу у Миная в другому турі чемпіонату Прем’єр-ліги. Команда забила переможний гол на 92-й хвилині. А за хвилину до ього Минаю вдалося відігратися, і забив 19-річний форвард Данило Голуб, для якого це був дебютний матч в УПЛ.

Олександрія — Минай — 2:1

Голи: Третьяков, 23, Цуріков, 90+2 — Голуб, 90+1

Олександрія: Білик — Цуріков, Бабогло, Білошевський, Мірошніченко — Демченко, Волошин (Авагімян, 46), Рибалка (Дришлюк, 77) — Третьяков (Шулянський, 72), Кобзар (Гринь, 77), Калітвінцев.

Минай: Бандура — Трубочкін (Рогозинський, 68), Нємчанінов, Горін, Гончар (Паламар, 84) — Твердохліб (Колесник, 84), Вітенчук, Хахльов (Голуб, 68) — Кулієв, Вишневський, Касімов (Воробчак, 63).