Збірна України впевнено обіграла Вірменію

Національна збірна України провела другий поєдинок Ліги наці в дивізіоні Б. Підопічні Олександра Петракова впевнено обіграли Верменію з рахунком 3:0

Збірна України виграла другий матч своєї групи в Лізі Націй. Жовто-сині здолали вірменів з рахунком 3:0, забивши всі голи після перерви.

Зіграли в матчі і молоді українці. З перших хвилин вийшли 19-річний захисник Ілля Забарний, та 21-річний півзахисник Михайло Мудрик.

Україна – Вірменія – 3:0

Голи: Маліновський (61), Караваєв (77), Миколенко (84)

Україна: Пятов, Зінченко (Миколенко, 78), Матвієнко, Забарний, Караваєв, Шапаренко (Піхальонок, 70), Сидорчук (Ігнатенко, 85), Маліновський, Мудрик (Зубков, 78), Яремчук (Довбик, 70), Циганков.

Вірменія: Юрченко, С.Мкртчян, Мкоян, Восканян, Монрой, Барсегян (Арутюнян, 66), Дашян (Малакян, 80), Удо, К.Оганесян, Байрамян (Бічахчян, 55), Бабаян (Адамян, 55).