Збірна України розписала мирову з Рієкою

Національна збірна України провела спаринг проти хорватської Рієки. На стадіоні Руєвіца у Рієці підопічні Олександра Петракова розійшлися миром з суперниками 1:1

Збірна України зіграла свій третій спаринг у рамках підготовки до матчу плей-офф відбору на чемпіонат світу 2022 проти збірної Шотландії. У Хорватії жовто-сині протистояли місцевій Рієці і розійшлися миром 1:1.

Команди обмінялися голами в першому таймі. На гол Дениса Гармаша відповів Йосип Дрміч. Зіграли в матчі і молоді українці. Зі стартових хвилин вийшли 21-річний захисник Олександр Сирота, та його однолітка нападник Данило Сікан. На заміну з’явився 21-річний хавбек Михайло Мудрик.

Рієка – Збірна України – 1:1

Голи: Дрмич (37) – Гармаш (24)

«Рієка»: Зломислич, Бодетич (Дуймович, 81), Честич, Крешич (Стойкович, 60), Вук (Обрегон, 60), Дрмич (Коупленд, 81), Солано (Посинкович, 74), Бушня, Станіч (Бурчул, 81), Селахі, Муріч.

Україна: Бущан (Різник, 46), Конопля, Бондар, Качараба, Сирота, Сидорчук, Буяльський, Гармаш, Зубков (Циганков, 79), Сікан (Мудрик, 79), Довбик (Бєсєдін, 46).