Динамо впевнено обіграло Галатасарай у Туреччині

Київське Динамо продовжує проводити благодійні матчі, гроші з яких підуть на допомогу Україні у війні з російськими окупантами

Сьогодні в Туреччині київське Динамо провело другий благодійний матч в підтримку України. Кияни в Туреччині розібралися з Галатасараєм 3:1.

У складі динамівців  голами відзначилися Буяльський, Бєсєдін та Циганков. Зіграли в матчі і молоді українці: 20-річний воротар Руслан Нещерет вийшов на поле на 63-й хвилині, разом з ним з’явився на полі 19-річний захисник Ілля Забарний, такоє в цей період замін на поле замість 21-річного центрбека Олександра Сироти вийшов 19-річний Антон Боль. Перший тайм зіграв 19-річний Констянтин Вівчаренко. В атаці з’явилися 20-річні Володимир Бражко та Владислав Ванат.

Галатасарай — Динамо — 1:3
Голи: Йилмаз, 56 — Буяльський, 14, Бєсєдін, 28, Циганков, 81

Динамо: Бущан (Нещерет, 63), Караваєв (Кравченко, 46), Попов (Забарний, 63), Сирота (Боль, 63), Вівчаренко (Дубінчак, 46), Сидорчук (Андрієвський, 63), Шапаренко (Шепелєв, 63), Буяльський (Гармаш, 76), Антюх (Кулач, 46), Циганков (Бражко, 82), Бєсєдін (Ванат, 46)