Динамо U-19 поступилося Спортингу і вибуло з ЮЛЧ

Київське Динамо U-19 провело поєдинок 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА проти лісабонського Спортингу. На жаль,кияни поступилися 1:2 і вибули зі змагань

В 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА Динамо U-19 зустрілося з однолітками зі Спортингу і зазнало поразки з рахунком 1:2. Зустріч відбувалася в Бухаресті на стадіоні Рапід і завершилася перемогою португальців, які і пройшли в четвертьфінал турніру.

Кияни відверто провалили першу половину першого тайму і отримали у свої ворота два м’ячі. Героєм став 18-річний форвард Діогу Кабрал, який оформив дубль.

В другому таймі підопічні Ігоря Костюка активізувалися і відіграли один гол вже на 49-й хвилині. 18-річний Назарій Волошин заробив пенальті, а 20-річний Володимир Бражко впевнено його реалізував. Могли кияни і відігратися, але удари 19-річних Віктора Блізніченко, Олександра Яцика і Самби Діалло не досягали успіху.

Правда, і лісабонці могли забити втретє, але хет-трик Кабралу завадила зробити попереччина.

В підсумку 1:2, і Спортинг виходить на Бенфіку в четвертьфіналі Юнацької Ліги УЄФА.