20-річний голкіпер зіграв в першому спарингу Динамо на зборах

Київське Динамо провело свій перший товариський поєдинок на зборах в Туреччині, розгромивши з рахунком 4:0 іспанський Атлетіко Пульпіленьйо

Дубль циганкова, та голи Де Пени і Буяльського допомогли підопічним Мірчі Луческу здобути впевнену перемогу.

Відмітимо й вихід молодих динамівців у цьому поєдинку. Ще в першому таймі травмованого Владислава Дубінчака замінив 19-річний Костянтин Вівчаренко.

У другому таймі на поле вийшли 20-річний голкіпер Валентин Моргун, 21-річний захисник Олександр Сирота, а також 19-річні оборонець Антон Боль і півзахисник Володимир Бражко.

Динамо (Київ) Атлетіко Пульпіленьйо 4:0

Голи: Циганков (66, 77 ), де Пена (76), Буяльский (87).

Динамо (1-й тайм): Бойко — Кендзьора, Бурда, Шабанов, Дубінчак (Вівчаренко, 42) — Сидорчук, Шепелєв — Антюх, Гармаш, Вербич — Супряга.

Динамо (2-й тайм): Моргун — Тимчик, Боль, Сирота, Вівчаренко — Бражко, Шапаренко — Циганков, Буяльський, де Пена — Кулач.

Атлетіко Пульпіленьйо (стартовий склад): Ерік — Начо Руїз, Рубен Прімо, Маті, Давід Сегура, Хуанра, Давід Арділ, Начо Лопес, Альваро Гаррідо, Аресо, Парра.