Юніори Руху у меншості забрали очки у другої команди чемпіонату U-19

Сьогодні у матчі 16-го туру юнацького чемпіонату Рух приймав харківський Металіст 1925. Господарі з шостої хвилини грали удесятьох, але здобули один пункт — 1:1

Поєдинок для підопічних Віталія Пономарьова розпочався не надто вдало. На 6-й хвилині рухівці залишились у меншості: Богдан Слюбик грубо порушив правила у центрі поля та побачив перед собою червону картку. Окрім цього травми зазнав Квасниця, через що тренерський штаб зробив вимушену заміну вже на старті зустрічі, відзначає офсайт Руху.

Гості отримали психологічну впевненість і на 14-й хвилині Ледвій здійснив чудовий сейв після удару гравця харків’ян з гострого кута. А вже через хвилину жовто-чорні пропустили: Островський забив дальнім ударом після розіграшу штрафного.

Червона Слюбику. Фото fcrukh.com.

У другій половині першого тайму рухівці перехопили ініціативу. На 36-й хвилині Кузик пробивав з вбивчої позиції, але удар в останній момент заблокував захисник харків’ян.

А на 71-й жовто-чорні зрівняли рахунок у матчі. Непейпієв опинився без опіки у штрафному майданчику суперника та отримавши передачу, вдало реалізував момент — 1:1.

Наприкінці матчу Рух навіть міг вирвати вольову перемогу, але дальній удар Непейпієва з труднощами відбив голкіпер харків’ян.

Рух U-19 — Металіст 1925 U-19 — 1:1

Голи: Руслан Непейпієв (71) — Владислав Островський (15).

Вилучення: Богдан Слюбик (6).

Рух U-19: Ледвій — Савчук, Лях, Слюбик, Холод, Слюсар, Непейпієв, Федор (Рогачов, 65), Варфоломєєв (Де Розаріо, 64), Кузик (Підгурський, 64), Квасниця (Бендера, 6 (Пастух, 54).

Тренер: Віталій Пономарьов.

Металіст 1925 U-19: М. Коваленко — Товкач, Квакіч (Ю. Потімков, 46), Ткачук (Залеський, 46), Дзюба, Дегтярьов, Кучков, Емере (Журавель, 88), Огурцов (Іваненко, 61), Стрельник, Островський.

Тренер: Роман Мельник.

Чемпіонат U-19: амбіції Руху проти апетиту харків’ян, Гільєрме перепочив