Як юніор Роми зіпсував старт Шевченка (відео)

Не дуже вдалим вийшов клубний дебют Андрія Шевченка на чолі Дженоа: команда з Генуї програла Ромі матч 13-го туру з рахунком 0:2. Обидва голи забив 18-річний нападник Афена-Гьян

Юний футболіст вийшов на заміну на 74 хвилині зустрічі. Через вісім хвилин він вивів Рому вперед, а в компенсований час відзначився ще раз.

Відзначимо, що форвард Роми став першим гравцем 2003 року народження, який забив у Серії А. Й відразу дубль!

Загалом цього сезону Фелікс відіграв у трьох матчах Серії А. Також на його рахунку шість голів у п’яти поєдинках за юнацьку команду Роми.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Нагадаємо, що цей матч став першим для українського тренера Андрія Шевченка на чолі Дженоа. Він очолив грифонів на початку листопада.

Рома посідає п’яте місце в Серії А (22 очка). Дженоа йде третьою з кінця таблиці (9 балів).

Таланти Футболісти Шахтаря продовжують утримувати лідерство в рейтингах кращих в Україні у категорії U-21