Волошин залікував травму й допоміг Десні виграти спаринг (відео)

Чернігівська Десна заповнила паузу в чемпіонаті УПЛ товариським поєдинком із донецьким Олімпіком, який нині виступає у Першій лізі. Команда Олександра Рябоконя виграла, залучивши до складу цілу групу гравців з реєстру Золотого Таланта

Десна заповнила паузу в УПЛ на час поєдинків збірних товариським матчем проти першолігового Олімпіка. Чернігівська команда здобула мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Єдиний гол у матчі у другому таймі забив Філіп Будківський. Нападник Десни реалізував пенальті, призначений за гру рукою у штрафному майданчику.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Відзначимо, що у стартовому складі Десни вийшов 21-річний нападник Ілля Шевцов (на фото вгорі). На другий тайм склад видозмінився і в ньому вийшли 20-річний півзахисник Євгеній Белич і його ровесник Вікентій Волошин, що нарешті повертається після важкої травми.

Волошин проти Олімпіка. Фото фейсбук Десни.

На заміну виходили 19-річний воротар Дмитро Сидоренко, 20-річний півзахисник Георгіос Ермеідіс, 18-річний захисник Даниїл Пусь, 21-річний хавбек Денис Демяненко.

У стартовому складі донеччан виходили 20-річний нападник Владислав Мудрик і на рік молодший хавбек Максим Літовченко.

Товариський матч

Десна — Олімпік — 1:0

Гол: Будківський (71, пенальті).

Десна (1-й тайм): Литовка — Сафронов, Ковтун, Селін, Завійський, Арвеладзе, Юрченко, Масалов, Шевцов, Тотовицький, Дегтярьов.

Десна (2-й тайм): Литовка (Сидоренко, 70) — Ковтун, Цимбалюк, Завійський (Ермеідіс, 80), Домбровський, Селін (Пусь, 80), Юрченко (Дем’яненко, 70), Волошин, Белич, Будківський, Безбородько.

Олімпік: Прокопенко — Шевченко, гравець на перегляді, Мудрик, Карвацький, Глущук, Стрижак, Ходаковський, Калайтан, Зарічнюк, Літовченко.

Десна посідає сьоме місце в УПЛ після 14 турів. Олімпік йде на восьмій позиції у Першій лізі.

Виручив Судаков: українці вдруге подужали збірну Сербії U-21

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців жовтня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (24%, 40 голосов)
  • Олександр Сирота (Динамо) (20%, 33 голосов)