Гол 19-річного нападника врятував Минай від поразки у спарингу (відео)

Дві команди з чемпіонату УПЛ заповнили паузу, провівши товариський матч: на стадіоні Минай місцевий однойменний колектив приймав ПФК Львів. І ледь не програв, хоча мав усі шанси перемогти

Поєдинок виявився досить багатим на події та змістовним за грою, відзначає офсайт Миная. Були високі швидкості, багато атакуючих дій обох команд, постійний пресинг з обох боків.

Минайці активно застосовували швидкі і дальні передачі й уже на 8 хвилині це принесло успіх. Мякушко розпочав атаку, перевів на фланг до Хахльова, Олексій прострілив і Месхі класно в дотик пробив — 1:0.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

У другій половині тайму господарі більше володіли м’ячем. І могли забивати ще, проте Хахльову, Білоногу, Байдалу десь не щастило. А ось Львів свою атаку втілив у гол: постарався Ернест, якого так і не змогли зупинити на 33 хвилині, коли пробивався до штрафної і таки проштовхнув м’яча у ворота.

На користь Львова була і перша половина другого тайму. Гості володіли м’ячем і постійно створювали тиск. На 54-й хвилині заробили кутовий, з якого Політило чітко навісив на Довгого, а той забив головою — 1:2. Вже у наступній атаці Книш прорвався флангом, увійшов у штрафну і його збили — пенальті. Взявся бити капітан Петрусенко, але його удар з точки парирував голкіпер.

В останні 15 хвилин минайці затиснули опонента на його штрафній. І один гол таки відіграли. На 82-й хвилині швидко вийшли з оборони, 21-річний хавбек Антон Байдал класною передачею вивів Станковича сам-на-сам з голкіпером і той скористався моментом — 2:2 і перший гол 19-річного нападника за основу. Хоч і у товариській грі.

Далі майже стовідсоткові моменти були у ще одного 19-ічного — Ельдара Кулієва та особливо у Байдала. На жаль для молодих хлопців, вони їх змарнували.

Минай — Львів — 2:2

Голи: Месхі (8), Станкович (82) — Ернест (33), Довгий (54).

На 56-й хвилині Петрусенко (М) не реалізував пенальті (воротар).

Не здужав Форвард Миная не зміг підняти Азербайджан з останнього місця в групі (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців жовтня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ельдар Кулієв (Минай) (29%, 101 голосов)
  • Ілля Забарний (Динамо) (20%, 72 голосов)