Перемогти Шахтар і очолити групу: Динамо U-14 фінішує лідером

Сьогодні відбувся перенесений матч 9-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ: команда Шахтаря вікової категорії U-14 приймала Динамо. В обох команд було порівну очок

Академічна група Динамо на виїзді зустрічалася із донецьким Шахтарем. Перед звітною грою кияни йшли у турнірній таблиці на другому місці, маючи після дев’яти зіграних матчів у своєму активі 25 очок. Шахтар мав стільки ж залікових пунктів, але за додатковими показниками випереджав, розмістившись на першому місці.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Поєдинок вийшов непростим для підопічних Артема Яшкіна та Віктора Мороза. Гра була напруженою, емоційною та завершилася перемогою гостей з мінімальним рахунком 1:0. Долю зустрічі визначив єдиний забитий м’яч, який динамівець Андрейко провів наприкінці першого тайму.

Табло Всі результати 10 туру та підсумкові турнірні таблиці першого етапу в Еліт-лізі юнацького чемпіонату України ДЮФЛУ U14

Зазначимо, це був заключний матч першого етапу Еліт-ліги ДЮФЛ, після якого команди йдуть на зимову перерву, зокрема, Динамо U-14 — у ролі лідера. Чемпіонат України для усіх чотирьох вікових категорій відновиться вже навесні.

ДЮФЛУ. U-14. Еліт-ліга. 9-й тур

Шахтар U-14 — Динамо U-14— 0:1

Гол: Іван Андрейко (31).

Шахтар U-14: Баглай — Ковтун, Костюк, Хливнюк (Мельник, 45), Балакай, Стецюра (Ковалик, 53; Свириденко, 68), Чорненький (Ковриженко, 36), Середа, Кутья, Зудін (Гавура, 53), Гудаль.

Динамо U-14: Костенко — Коновалов (Перкатюк, 70+5), Петровський, Лисицький, Дяченко (Петрушка, 43), Чубатюк, Люсін, Рибак (Богомолов, 68), Андрейко (Федоренко, 53), Романюк (Мартинюк, 43), Меньшиков (Левринець-Чиргадзе, 70+5).

Лауреати Визначилися 16 претендентів на Золотий м’яч ДЮФЛУ серед футболістів категорії U-14

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців жовтня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ельдар Кулієв (Минай) (29%, 101 голосов)
  • Ілля Забарний (Динамо) (20%, 72 голосов)