Забили й програли: збірна України U-17 з поразки починає шлях на Євро

Сьогодні юнацька збірна України (U-17) матчем проти команди Уельсу стартувала у кваліфікаційному раунді Євро-2022 (U-17). Почали невдало: програли…

Перший тайм матчу з британцями в синьо-жовтих явно не вийшов. Мабуть, далося взнаки хвилювання, оскільки за 45 хвилин підопічні Олега Кузнецова так і не змогли хоч раз пробити у площину воріт суперника. Валлійці виконали два постріли, один із яких, на 44-й хвилині, виявився результативним, повідомляє офсайт УАФ.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Зі стартовим свистком на другий тайм українці великими силами пішли вперед. Досить сказати, що до 55-ї хвилини синьо-жовті завдали п’ять ударів по воротах суперника, але після цього пропустили гол. Утім, навіть після цього збірна України не опустила руки. Небезпечно пробивав Кремчанин, але воротар Уельсу врятував свою команду. І все ж синьо-жовті забили свій м’яч. На 76-й хвилині на передачу Микитюка відгукнувся Балаба. 2:1. Але хоч би зрівняти рахунок збірній України не вдалося. Більше того, британці на 83-й хвилині забили третій м’яч, який і виявився останнім у цій зустрічі.

Тепер підопічним Олега Кузнецова нічого не залишається, окрім як перемагати Казахстан і Португалію, інакше путівка в еліт-раунд може опинитися під великим питанням.

Кваліфікаційний раунд Євро-2022 (U-17)

Група 11

10.11.2021

Уельс U-17 — Україна U-17 — 3:1

Голи: Харріс (44), Робертс (57), Флемінг (83) — Балаба (76).

Уельс U-17: Прадич — Вілльямс, Ендійпан, Еббот, Дабровскі, Харріс, Крю, Ллойд, Мпаді (Флемінг, 77), Робертс (Льюїс, 77), Бенджамен (Нікухва, 90+2).

Україна U-17: Кравець — Гусєв, Сизонюк (Лисенко, 90), Балаба (Бац, 90), Огарков, Янович, Янчишин, Кремчанін, Князєв (Маткевич, 46), Деркач (Микитюк, 63), Дзень.

Чекаємо Ахмедзаде може зіграти проти Жерсона Родрігеса

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців жовтня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ельдар Кулієв (Минай) (29%, 101 голосов)
  • Ілля Забарний (Динамо) (20%, 72 голосов)