Шахтар з голами Судакова та Тете громить Десну

У матчі 13-го туру УПЛ зустрічалися Шахтар та Десна. Гра проходила на київському НСК Олімпійський. Відзначаємо появу у стартовому складі Шахтаря трьох гравців із реєстру Золотого Таланта. Матч завершився розгромною вікторією Шахтаря — 4:1. Звертаємо увагу на гол та асист 19-річного Георгія Судакова та гол 21-річного Тете

Роберто Де Дзербі довірив місце у складі: 20-річному голкіперу Анатолію Трубіну, 19-річному хавбеку Георгію Судакову та 21-річному хавбеку Тете. У запасі залишилися: 20-річний хавбек Михайло Мудрик та 21-річні Маркос Антоніо і Артем Бондаренко.

У стартовому складі Десни не було жодного молодого гравця. У запасі залишилися: 20-річний хавбек Євгеній Белич та 21-річний нападник Ілля Шевцов.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Вже на 8-й хвилині гірники вийшли уперед. Після передачі Додо забив Соломон —  1:0. Проте, через 15-ть хвилин сіверяни зрівняли рахунок. Безбородько відправив м’яч у кут воріт Трубіна —  1:1. Досить швидко гравці Шахтаря повернули собі перевагу. Шикарний удар з-за меж штрафної у верхній кут вдався Судакову —  2:1. Четвертий в УПЛ забитий м’яч молодого хавбека. З таким рахунком команди пішли на перерву.

На 61-й хвилині після передачі Додо забив Тете —  3:1. Через дві хвилини рахунок став розгромний. Судаков прострілив, а Фернандо забив —  4:1. На 65-й хвилині у гру увійшли Мудрик та Антоніо. Шахтар спокійно дограє цей матч. На 84-й хвилині у гру увійшов Ілля Шевцов.

Матч завершився розгромною перемогою Шахтаря.

Шахтар —  Десна —  4:1

Голи: Соломон (8), Судаков (26), Тете (61), Фернандо (63) —  Безбородько (23).

Шахтар: Трубін — Додо (Конопля, 74), Марлон (Кривцов, 74), Степаненко (Маркос Антоніо, 65), Тете, Майкон, Соломон, Ісмаїлі (Матвієнко, 65), Судаков, Бондар, Фернандо (Мудрик, 65).

Десна: Литовка — Жук (Тотовицький, 79), Сафронов, Цимбалюк, Домбровський, Арвеладзе (Арвеладзе, 69), Калітвінцев (Шевцов, 84), Картушов, Селін, Безбородько (Будківський, 79), Юрченко (Завійський, 69).